ایران خودرو: پژو 301 سال آینده از راه می رسد
اخبار

صفحه اصلی اخبار و مقالات اخبار ایران خودرو: پژو 301 سال آینده از راه می رسد

ایران خودرو: پژو 301 سال آینده از راه می رسد

52 بازدید 0 دیدگاه  ,  ,  , اخبار
ایران خودرو: پژو 301 سال آینده از راه می رسد

مدیران شرکت خودروسازی ایران خودرو در جریان مراسم افتتاحیه خط تولید کاتالیست یورو 5 اعلام کردند، پژو 301 سال آینده با داخلی سازی 50 درصد روانه بازار خواهد شد.

مدیران شرکت خودروسازی ایران خودرو در جریان مراسم افتتاحیه خط تولید کاتالیست یورو 5 اعلام کردند، پژو 301 سال آینده با داخلی سازی 50 درصد روانه بازار خواهد شد. با موتوتل همراه باشید.

هاشم یکه زارع، مدیرعامل ایران خودرو گفت: با اینکه تولید صنایع جدید از وابستگی اقتصادی کشور به درآمدهای نفتی کم می‌کند، نیاز اساسی به تسهیل فعالیت نهادها و انجام سرمایه گذاری در پروسه تولید داریم و دولت و مجلس باید توجه ویژه‌ای به این مسئله داشته باشند.

او در ادامه گفت: قرارداد پژو از مهم‌ترین قراردادها و توافقات پسابرجامی کشور است. در این حوزه باید قدرتمند عمل کرده و منافع موردنظر را از این قرارداد به دست آوریم.

مدیرعامل شرکت ایران خودرو در ادامه اظهار کرد: در مورد قرارداد پژو باید چند بحث مورد توجه قرار گیرد. برای این منظور باید حداقل 70% تولید انجام گرفته در چارچوب این قرارداد داخلی سازی شود. علاوه بر آن، صنعت قطعه سازی کشور باید بتواند در سال‌های آتی که نیاز به عرضه مدل‌های جدید داریم دانش و فناوری خود را به‌روز کند؛ زیرا در غیر این صورت با مشکلات جدی رو به رو خواهیم شد.

یکه زارع در ادامه گفت: پژو 301 یکی از محصولات استراتژیک قرارداد پژو، سال آینده روانه بازار می‌شود و با داخلی سازی 50 درصدی همراه خواهد بود.

او در ادامه گفت: محصولات تولیدی در قرارداد پژو باید حداقل 30 درصد به بازارهای هدف وارد شوند.

یکه زارع به بازگشت بیش از 20 هزار نیروی اخراج شده به صنعت قطعه سازی کشور در سال 96 اشاره کرد و گفت: ایران خودرو آماده استقبال از سرمایه گذاران در صنعت قطعه سازی بوده و سوددهی این سرمایه گذاران نوپا را به مدت 5 سال تضمین قطعی می‌نماید.

منبع: 1car

برچسب ها


اشتراک گزاری

مطالب مشابه

تا کنون هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

اولین نفری باشید که در مورد این موضوع نظر می دهد.

ارسال دیدگاه

کد امنیتی فرم ورود