اخبار و مقالات

صفحه اصلی اخبار و مقالات
تیم خبری 0 دیدگاه

کم‌صداترین خودروی جهان را بشناسید

رولزرویس از نسل هشتم یعنی جدیدترین نسل فانتوم رونمایی کرده که برخلاف خودروهای این سری، روی یک پلت‌فرم جدید ساخته شده است.

ادامه مطلب
تیم خبری 0 دیدگاه

مزیت های تعویض به موقع فیلتر هوا

تعویض منظم فیلتر هوا حداقل 5 مزیت برای خودرو شما به همراه دارد. این 5 مزیت شامل مصرف سوخت کمتر، کاهش انتشار گازهای گلخانه‌ای، بهبود شتاب خودرو، افزایش عمر موتور و بهبود عملکرد کلی خودرو است. برای هر گالن سوخت، موتور اتومبیل شما نیاز به 10 هزار گالن هوای تمیز دارد تا چرخه سوخت کامل شود و فشاری به موتور وارد نشود.

ادامه مطلب
تیم خبری 0 دیدگاه

 نکات دانستی در مورد خودرو

در زمان استفاده از کولر خودرو، از دریچه‌های داخل کابین در زیر پای راننده و سرنشین آب زیادی وارد کابین می‌شود. دلیلش چیست؟

ادامه مطلب

براساس اطلاعات بدست آمده از میزان ارزش کالاهای عمده وارداتی 4 ماهه امسال بالغ بر 79 میلیون و 490 هزار دلار خودروی هیبریدی با حجم موتور 1500 سی‌سی تا 2000 سی‌سی وارد کشور شده که تعداد آنها بیش از 2750 دستگاه است.

ادامه مطلب
تیم خبری 0 دیدگاه

گزارشی از خودروهای مات و خاص ایران

این روزها با کمی گشت و گذار در خیابان‌های شهر انواع و اقسام ماشین‌های مدل بالا و لوکس را می‌توانید ببینید. برخی از آن‌ها اسپرت و جذاب و برخی لوکس و تجملاتی هستند. اما مالکان برخی از خودروها به ظاهر استاندارد خودروی خود، هرچند که زیبا و جذاب باشد بسنده نمی‌کنند و اقدام به ایجاد تغییراتی در ظاهر و حتی پیشرانه خودروی خود می‌کنند تا علاوه بر اینکه خودشان از خودروی شخصی‌شان لذت ببرند، دیگران هم با دیدن آن به وجد آیند و از تماشای آن لذت ببرند.

ادامه مطلب

یکی از دلیل های مهم که در این روزها باعث شده که بازار خودروهای کره ای گرم شود، وجود امکانات پرکاربرد و خوب در این خودرو ها است که قیمت آن خودرو ها بیش از 100 میلیون تومان است. اما نکته مهم اینجا است که این تجهیزات با صرف هزینه کم می تواند روی خودرو های ارزان قیمت نیز نصب شود. به برخی از این امکانات میپردازیم.

ادامه مطلب
تیم خبری 0 دیدگاه

اولین موتور ملی سه سیلندر رونمایی شد

نخستین نمونه موتور ملی سه سیلندر پرقدرت و کم‌مصرف یورو 6 روز گذشته در شرکت سایپا رونمایی شد. قرارداد انتقال فناوری این پروژه با یکی از شرکت‌های مطرح در زمینه طراحی و توسعه قوای محرکه 2 سال پیش در وین اتریش امضا شد که موتوری سه سیلندر با حجم یک هزار سی‌سی با مصرف سوخت حدود 5/ 4 لیتر در هر 100 کیلومتر است؛ این موتور برای خودروهای SP100 و SP0 ، X200 سایپا قابل استفاده است.

ادامه مطلب

پلیس استرالیا اعلام کرد یک مرد استرالیایی در شهر سیدنی به‌دلیل انفجار کیسه‌هوا کشته شده است. به این ترتیب تعداد قربانیان کیسه‌های هوای ساخت شرکت تاکاتا به 18 نفر رسیده است.

ادامه مطلب
تیم خبری 0 دیدگاه

تیبای برقی به زودی در بازار

مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا گفت: مدل برقی خودروی تیبا طراحی شده و برای تست و آزمایش نهایی به یکی از کشورهای خارجی ارسال شده است.

ادامه مطلب

تا کنون 4 گزارش مبنی بر آتش گرفتن قطعه هایی از موتور هوندا آکورد در ایالت متحده انتشار یافته است. اما خوشبختانه تا کنون هیچ گزارشی از تلفات این خودرو منتشر نشده است.

ادامه مطلب