اخبار

صفحه اصلی اخبار و مقالات اخبار

بی‌شک دنبال‌کنندگان تولیدات برند بی‌ام‌دبلیو می‌دانند که سری ۲ در بین محصولات این کمپانی اقبال زیادی در سراسر جهان داشته است، همین علت باعث شده است که محصولات سری M نیز در بین مخاطبین موفق باشد. بهتر است بی‌ام‌دبلیو دوستان بدانند که دو مدل CS و GTS از سری M2 تا سال ۲۰۱۹ وارد بازار خواهند شد. با موتوتل همراه باشید.

ادامه مطلب
تیم خبری 0 دیدگاه

بی ام دابلیو M4 با توان 670 اسب بخار

این بار اتومبیل‌های کوپه‌ی M4دچار تغییراتی شده‌اند که این تغییرات توسط شرکت تیونینگ جی پاور که در زمینه‌ی بهبود عملکرد اتومبیل‌های بی ام دابلیو متخصص است اعمال شده است. با موتوتل همراه باشید.

ادامه مطلب

خودروی تمام برقی لوسید ایر، روز به روز به تولید انبوه نزدیک‌تر می‌گردد. اخیرا آزمایش ماکسیمم سرعت لوسید ایر با رسیدن به عدد ۳۵۰ کیلومتر بر‌ ساعت انجام شده است تا این محصول یکی از پرسرعت‌ترین خودروهای الکتریکی جهان محسوب شود. با موتوتل همراه باشید.

ادامه مطلب

با گذشت 65 سال از اولین نسخه‌‌ی دیسکو ولانته که آلفارومئو به نمایش گذاشت،این بار این کمپانی مدلی مفهومی از دیسکو ولانته را معرفی می‌کند. با موتوتل همراه باشید.

ادامه مطلب

شرکت سیتروئن که اغلب به سبب محصولات جمع و جور و اقتصادی مشهور بوده، در سال‌های اخیر تلاش کرده تا با ارائه‌ی خودروهایی زیباتر طرز فکر مشتریان را نسبت به برند خود بهتر کند. با موتوتل همراه باشید.

ادامه مطلب

پرفروش‌ترین اتومبیل جگوار شاسی بلند F-Pace این شرکت مشهور خودروساز است و همچنان هم از سال 2016 میلادی به بعد به میزان فروش این اتومبیل به صورت روزانه افزوده می‌شود. این اتومبیل همچنین توانسته است عنوان اتومبیل سال دنیا را با برترین طراحی به مجموعه افتخارات خود بیافزاید. با موتوتل همراه باشید.

ادامه مطلب

اسم کانسپت جدیدی از یک خودرو برقی کمپانی آئودی، e-tron Sportback است. بر اساس شنیده‌ها، این محصول در سال ۲۰۱۹ تولید می گردد‌. با موتوتل همراه باشید.

ادامه مطلب

یقینا صنعت خودرو یکی از اصلی‌ترین و بااهمیت‌ترین صنایع در دنیاست. اگر به سرمایه‌ی در گردش آن توجهی گذرا بکنیم، میزان اهمیت و تاثیرگذاری‌اش را درک خواهیم کرد. در همین رابطه کمپانی‌های تولید خودرو می‌کوشند با ساخت خودروهای تازه و بی‌نظیر، سبب ایجاد تنوع شوند و قسمتی از بازار را از آن خودشان نمایند. با موتوتل همراه باشید.

ادامه مطلب

اگر توجهی اندک به تاریخ ۱۰۰ سال پیش دنیا بکنیم، حتما تاثیر به سزای صنعت خودرو بر ایجاد شدن شرایط کنونی دنیا و تقسیم قدرت بین ایالت‌های گوناگون را درک می‌کنیم. با موتوتل همراه باشید.

ادامه مطلب

یقینا صنعت خودرو یکی از اصلی‌ترین و موثرترین صنعت‌های دنیاست و تاثیر به سزایی بر گسترش کشورها گذاشته است. بعد از گذشتن ۱۳۰ سال از پا گرفتن صنعت خودرو، این صنعت تا به امروز تاثیر پررنگ و انکار نشدنی‌اش را حفظ کرده است. بعضی کشورها فقط به وسیله‌ی یک برند خودروی باکیفیت، توسعه و پیشرفت چشم‌گیری داشته‌اند. در این متن در رابطه با همین موضوع سخن به میان آمده است. با موتوتل همراه باشید.

ادامه مطلب