اخبار

صفحه اصلی اخبار و مقالات اخبار

رئیس کمپانی BMW در جریان نمایشگاه خودروی ژنو اعلام کرد، یک مدل تمام الکتریکی با نام i4 تا سال 2025 میلادی تولید خواهد شد.

ادامه مطلب

دنا پلاس از جدیدترین خودروهای داخلی محسوب می‌شود که طراحی آن کمی نسبت به خودروی دنا تغییر کرده است. هاشم یکه زارع، از عرضه دنا اتوماتیک با موتور توربو شارژ در سال 97 خبر داد.

ادامه مطلب

محسن جهرودی، در طی مراسم تحویل 2000 دستگاه خودروی تجاری سایپا دیزل اعلام کرد: به دنبال توافق با رنو هستیم تا خودروی کوئید را به تولید برسانیم. مدل پایه این خودرو قیمت 30 میلیون تومان خواهد داشت و روی این پلتفرم، شش مدل خودروی مختلف تولید می‌شود.

ادامه مطلب

خیلی از علاقه‌مندان به دنیای خودرو، مرسدس بنز را باارزش‌ترین برند می‌دانند، اما این برند وفادارترین مشتریان را ندارد. جدیدترین گزارش‌ها نشان می‌دهد، خریداران هوندا و تویوتا، وفادارترین مشتریان در صنعت خودرو هستند.

ادامه مطلب

کمپانی فورد در آمریکای شمالی به دلیل بروز مشکلی خطرناک فراخوان بزرگی برپا کرده است. براساس این بیانیه، مشکل فنی فورد مربوط به ناتوانی پیچ غربیلک فرمان برای حفظ نیروی گشتاور است. ممکن است در طی زمان این پیچ شل شده و غربیلک فرمان از ستون فرمان جدا شود.

ادامه مطلب

در حالی که روزهای پایانی سال را پشت سر می‌گذاریم، همچنان خودروسازان داخلی به دنبال ارائه طرح‌های فروش و پیش فروش محصولات خود هستند و هر روز از طرح‌های متنوعی پرده بر می‌دارند. اکنون در جدیدترین خبر، ایران خودرو شرایط فروش فوری پژو 206 تیپ 2 را اعلام کرده که به صورت تحویل فوری ثبت نام می‌شود.

ادامه مطلب

شرکت سایپا از ساعت 10 صبح روز چهارشنبه 23 اسفندماه، پیش فروش خودروی کوییک را در تعدادی محدود آغاز کرد. اکنون استقبال بسیار چشمگیری از این خودرو به عمل آمده است.

ادامه مطلب

بورگوارد، از برندهای تازه وارد به بازار خودروی کشورمان است که توانسته توجه خریداران ایرانی را به خود جلب کند. اکنون نماینده رسمی این برند قیمت بورگوارد BX5 را اعلام کرده است.

ادامه مطلب

کمپانی تسلا تولید خودروی مدل 3 خود را به مدت یک هفته در ماه فوریه متوقف کرده تا خط تولید محصولاتش را بهبود دهد. این تصمیم منجر به افزایش تولید خودرو توسط خودروسازان تسلا شده است.

ادامه مطلب

اخیرا شرکت های خودروسازی طرح‌های فروش فوری و پیش فروش محصولات خود را با شرایط ویژه ارائه داده اند تا بتوانند به نیاز مشتریانی که به دنبال خرید خودروی صفر کیلومتر برای نوروز 97 هستند، پاسخ داده و رضایت آن‌ها را به دست آورند. اکنون در جدیدترین اطلاعیه، شرایط فروش نقدی تندر 90 پارس خودرو اعلام شده است.

ادامه مطلب