اخبار و مقالات

صفحه اصلی اخبار و مقالات

خودروی کیا Ceed اسپرت واگن که نسخه‌ی استیشن کیا Ceed به حساب می‌آید، بالاخره در نمایشگاه خودروی ژنو نمایش داده شد. این خودروی استیشن واگن بخش‌های مشابهی با مدل هاچ بک کیا Ceed دارد. تفاوت دو خودرو از ستون B به بعد آغاز می‌شود و مدل اسپرت واگن بخش عقب بزرگ‌تری به نسبت مدل هاچ بک دارد که این افزایش ابعاد به معنای فضای بار بزرگ‌تر است.

ادامه مطلب

قرار است جدیدترین خودروی میتسوبیشی وارد بازار ایران شود. براین اساس، میتسوبیشی اکلیپس کراس به زودی به طور رسمی در بازار ایران رونمایی و عرضه خواهد شد.

ادامه مطلب
تیم خبری 0 دیدگاه

فروش ویژه نوروزی BYD S6 آغاز شد

به تازگی شرایط فروش ویژه نوروزی خودروی BYD S6 توسط شرکت کارمانیا اعلام شده است. در طرح شرکت خودروسازی کارمانیا، خودروی BYD S6 با قیمت قطعی 105 میلیون و 700 هزار تومان، موعد تحویل اردیبهشت 97 و سود مشارکت 15 و 18 درصدی عرضه می‌شود.

ادامه مطلب

هنوز کمتر از یک هفته زمان از پیش فروش پژو 207i صندوق دار اتوماتیک باقی مانده، اما تعدادی از مدل‌های این خودرو با پلاک در شهر دیده شده است.

ادامه مطلب

خودروی آئودی Q3 مدل 2016 به دلیل بروز مشکلی پیرامون کیسه هوای سرنشین فراخوان شده است. اکنون 25 دستگاه آئودی Q3 مشمول این فراخوان هستند، البته این فراخوان هیچ ارتباطی با کیسه‌های هوای تاکاتا ندارد.

ادامه مطلب

نمایشگاه ژنو 2018 برپا شد و خودروسازان با قدرت زیادی در این نمایشگاه حاضر شده‌اند. کمپانی خودروسازی کوئینگزگ برخلاف دیگر برندها، هیچ رویداد زنده یا کنفرانس مطبوعاتی ندارد و در سکوت خبری از دو محصول جدید خود در نمایشگاه ژنو پرده برداشت.

ادامه مطلب

به تازگی مدیرعامل شرکت یاران خودرو از ورود دو شاسی بلند چینی به بازار ایران از اوایل سال آینده خبر داده است. دو خودروی جدید چینی با قیمت 130 و 200 میلیون تومانی وارد بازار ایران می‌شود. قرار است در مرحله‌ی بعد تولید این خودروها در کشور با 20 درصد داخلی سازی آغاز شود.

ادامه مطلب

ایران خودرو از آغاز طرح پیش فروش خودروهای شاسی بلند خود از جمله هایما اس 7 اتوماتیک توربوشارژ و سوزوکی گرندویتارا اتوماتیک خبر داد. این طرح فروش از روز سه شنبه 15 اسفندماه آغاز شد.

ادامه مطلب
تیم خبری 0 دیدگاه

تسلا به جریمه 140 هزار دلاری محکوم شد

شرکت خودروسازی تسلا به خاطر ایجاد آلودگی هوا توسط کارخانه فرمونت، موظف به پرداخت جریمه 139 هزار و 500 دلاری شد.

ادامه مطلب

بنا بر پیش بینی‌های قبلی، برند مینی با 3 مدل وارد بازار ایران خواهد شد. این خودروها بسیار گران هستند و در ارزان‌ترین نسخه، تفاوت قیمت چندانی با میتسوبیشی اوتلندر پلاگین هیبرید یا دیگر کراس اورهای قدرتمند در بازار داخلی ندارند.

ادامه مطلب