اخبار و مقالات

صفحه اصلی اخبار و مقالات

سازمان JDPOWER هر سال در ماه فوریه "مورد اعتمادترین برند خودرو" (Vehicle Dependability Study) در آمریکا را به علاقه‌مندان این صنعت معرفی می‌کند. اکنون لکسوس به‌عنوان مورداعتمادترین خودروساز دنیا معرفی شده است.

ادامه مطلب

کمپانی پورشه اعلام کرد به تولید مدل‌های مجهز به موتور دیزلی پایان می‌دهد. این تصمیم وقتی اتخاذ شد که این خودروساز از تولید مدل جدید کاین دیزلی پشیمان شد. در این راستا، پورشه اعلام کرد تولید ماکان دیزلی و پانامرای دیزلی متوقف خواهد شد.

ادامه مطلب

پارس خودرو طرح پیش فروش خودروی ساندرو استپ وی را در روز 3 اسفند آغاز کرد و رکورد فروش این خودرو در دو و نیم ساعت شکسته شد.

ادامه مطلب

روزهای پایانی سال 96 را پشت سر می‌گذاریم و شاهد فعالیت بیشتری از شرکت‌های خودروساز و واردکننده خودروهای خارجی هستیم. اکنون قیمت‌های جدیدی توسط خودروسازان اعلام می‌شود، کرمان موتور نیز در اطلاعیه‌ی جدید قیمت لیفان 820 را اعلام کرد.

ادامه مطلب

جنسیس، برند لوکس مستقل هیوندای، بعد از کانسپت های نیویورک در سال 2016 و GV80 در سال 2017 اکنون از برنامه‌ی خود برای رونمایی خودروی کانسپت جدید در نمایشگاه خودروی نیویورک 2018 خبر می‌دهد.

ادامه مطلب

شرکت خودروساز اوپل در جریان بیانیه‌ای که توسط نشریه‌های اروپایی منتشر شد تائید کرد یک هاچ بک تمام برقی از کورسا عرضه می‌شود که احتمالاً در سال 2019 معرفی خواهد شد.

ادامه مطلب

اخیراً تب و تاب زیادی برای خرید خودروهای شاسی بلند وجود دارد. با افزایش قیمت خودروهای وارداتی، خرید شاسی بلند لوکس چینی می‌تواند انتخاب بسیار مناسبی باشد. اکنون شرایط فروش چری تیگو 7 اعلام شده است.

ادامه مطلب

شرکت کرمان موتور با مونتاژ خودروهایی چون هیوندایی i10، i20، اکسنت و با واردات محصولاتی مانند توسان، سانتافه، النترا و سوناتا توانست بازار فروش را به دست بگیرد. اکنون هیوندا آزرای جدید وارد بازار ایران شده است.

ادامه مطلب

کمپانی تویوتا بعد از رونمایی هاچ بک یاریس مدل 2018 در سپتامبر سال گذشته، اکنون از نسخه TRD Sportivo این خودرو پرده برداشته است.

ادامه مطلب

با نزدیک شدن به شب عید، مشتریان بازار خودرو افزایش یافته است؛ اما مسئله این است با محدودیت عرضه خودروسازان داخلی شاهد اختلاف قیمت قابل توجهی میان کارخانه و بازار هستیم.

ادامه مطلب