درباره موتوتل

موتوتل

موتوتل یک بانک ویدیویی به زبان فارسی است که سعی دارد با ارایه ویدیوهایی در زمینه خودرو و موتورسیکلت پاسخگوی بخشی از نیاز جامعه باشد.

شما می توانید در موتوتل به راحتی موتور یا خودرو مورد نظر خود را جستجو کرده و مشخصات فنی آن را مشاهده کنید. امکان مقایسه دو خودرو یا موتورسیکلت به همراه ویدیوهای نقد بررسی از دیگر امکاناتی است که ما برای شما فراهم کرده ایم.

درباره ما

امکانات ما در موتوتل

مقایسه

مقایسه

در سرویس مقایسه موتوتل شما می توانید علاوه بر مشاهده مشخصات فنی با استفاده از ابزارهای جستجو به راحتی دو خودرو و یا موتورسیکلت را انتخاب کرده و آنها را آیتم به آیتم با هم مقایسه کنید. این اطلاعات به شما در انتخاب وسیله نقلیه مورد نظر کمک خواهد کرد.

نقد و بررسی

نقد و بررسی

در کنار مشاهده مشخصات فنی شما می توانید ویدیوهای نقد و بررسی خودرو و یاموتورسیکلت مورد نظر خود را مشاهده کنید. این نقد و بررسی توسط کارشناسان خبره تهیه شده اند و تمام آنچه شما نیاز دارید راجب به وسیله نقلیه خود بدانید را در آنخواهید یافت.

آموزش

آموزش

در بخش آموزش موتوتل شما می توانید ویدیوهای بسیار آموزنده راجب به خودرو و موتورسیکلت را مشاهده کنید. در این ویدیو ها ما به شما هر آنچه را که نیاز داشته باشید ارایه خواهیم داد. این ویدیوها بسیار متنوع بوده و شامل بخش های متنوعی خواهد می باشد.