یکی از بهترین شبکه‌های اجتماعی برای به اشتراک گذاشتن تصاویر خودروها اینستاگرام است.


از زمان تشکیل این شبکه اجتماعی، اینستاگرام محبوبیت فوق‌العاده‌ای به دست آورده و میلیون‌ها تصویر جذاب از خودروها در آن دیده می‌شود. جدای از تصاویر روزمره‌ای که دیده می‌شود، پست‌های زیادی هم درباره‌ی خودروهای جدید و آینده وجود دارد. Veygo به تارگی به دنبال محبوب‌ترین خودروها در این شبکه اجتماعی بوده و برخی از آن‌ها را خدمت شما عزیزان معرفی می‌کنیم. شاید از دیدن برخی از خودروها شگفت‌زده شوید!


رتبه اول به فورد موستانگ تعلق دارد. با جست‌وجوی هشتگ #fordmustang و #mustang حدود 11947872 پست درباره‌ی این خودروی نمادین آمریکایی به دست می‌آید که قطعاً هم‌اکنون این آمار افزایش یافته است.


دومین خودروی محبوب اینستاگرام هوندا سیویک با تعداد پست 7402365 برای هشتگ های #hondacivic و #civic  می‌باشد. اندکی پس از سیویک خودروی نیسان GT-R با فاصله ای کم در رده سوم قرار گرفته است. البته که محبوبیت بالای گودزیلا در فضای مجازی تعجب‌برانگیز نیست.


دیگر خودروهایی که تشکیل دهنده‌ی لیست 10 خودروی محبوب اینستاگرام هستند در کل مورد انتظار بوده و با دیدن آن‌ها خیلی سورپرایز نخواهید شد. ب ام و M3، جیپ رانگلر، شورولت کامارو، شورولت کوروت، ب ام و M4، لامبورگینی آونتادور و آئودی R8 در رتبه‌های بعدی جای گرفته‌اند. با جست‌وجوی هرچه بیشتر این لیست به نام‌های معتبری همچون ب ام و M5، سوبارو ایمپرزا، شورولت سیلورادو، لامبورگینی اوراکان، مینی کوپر، پورشه کررا و پورشه 911 برمی‌خوریم. هوندا سیویک تایپ R هم به عنوان خودرویی جدا در مقایسه با سیویک استاندارد در اینستاگرام از محبوبیت زیادی برخوردار است.


موضوع جالب اینکه اکثر خودروهای پرفروش آمریکا در این لیست دیده نمی‌شوند. برای مثال خبری از فورد F-150 در بین محبوب‌های اینستاگرام نیست اما سیلورادو به چشم می‌خورد. البته نکته‌ای وجود دارد و آن اینکه با جست‌وجوی هشتگ  #f150 شاهد 1.6 میلیون پست درباره‌ی پرفروش‌ترین پیکاپ آمریکا خواهید بود بنابراین لیست Veygo به‌طور کامل صحیح نیست.

 

 

منبع: پدال