نسل جدید فورد رنجر در آمریکا فروش بسیار خوبی داشته و این خودروساز آمریکایی هم با معرفی نسخه‌ی جدیدی به نام Black Appearance بر تعداد اعضای این خانواده افزوده است. این خودرو اساساً ظاهر گیراتر و اسپورت تری را برای پیکاپ محبوب فورد به ارمغان آورده است.


این پکیج با هر رنگ بدنه در دسترس بوده و شامل چندین قطعه‌ی مشکی‌رنگ همچون جلوپنجره، رینگ‌های 18 اینچی آلومینیومی، ورودی هوای روی گلگیر، پوشش آینه‌های جانبی و… می‌باشد. فورد می‌گوید این پکیج مشکی‌رنگ باعث تمایز رنجر در میان رقبا می‌شود.

مدیر بازاریابی پیکاپ های فورد در رابطه با این رنجر سفارشی می‌گوید:

همانند باقی محصولات، مشتریان رنجر در حال انتخاب گزینه‌ای هستند که بهترین هماهنگی را با سبک زندگی ماجراجویانه دارد. پکیج ظاهر مشکی فورد استایل گیراتری را به ارمغان می‌آورد.

این پکیج را می‌توان به عنوان یک آپشن و با قیمت 1995 دلار سفارش داد. فورد می‌گوید بیش از دوسوم تمامی خریداران رنجر دو پکیج اسپورت یا کرومی را سفارش داده‌اند و واضح است که این پکیج جدید هم طرفداران زیادی را پیدا خواهد کرد.


اگر به دنبال پکیجی هستید که علاوه بر ظاهر به باطن خودرو نیز اهمیت دهد می‌توانید سری به گاراژ هنسی بزنید. ولوسی رپتور رنجر این تیونر از پیشرانه‌ی 2.3 لیتری توربوی استاندارد استفاده کرده اما قدرت 350 اسب بخاری و گشتاور 521 نیوتون متری دارد.

فورد در نوامبر سال پیش هم برخی قطعات و وسایل جانبی شرکت یاکینا را برای رنجر معرفی کرد که شامل موارد مختلفی می‌شد.

 

منبع: پدال