داج بدون ایجاد سر و صدای زیاد و در پومونای کالیفرنیا از خودروی مفهومی چارجر واید بادی (پهن‌پیکر) رونمایی کرد.


این خودرو دقیقاً همانی است که چند روز پیش در حساب کاربری اینستاگرام یکی از طرفداران این برند دیده شده بود. چارجر پهن‌پیکر دارای پوشش بدنه‌ی هنرمندانه‌ی الهام گرفته از SRT است. داج اطلاعات زیادی از این خودرو منتشر نساخته و تنها دو تصویر رسمی از آن در رسانه‌های اجتماعی وجود دارد.


البته مدیر طراحی داج تصاویر بیشتری را در حساب کاربری خود منتشر ساخته ولی اشاره‌ای به مشخصات نداشته است. با توجه به این تصاویر واضح است که داج فقط از نام کانسپت استفاده کرده و خودرو کاملاً آماده‌ی تولید است.

احتمالاً تولید چارجر پهن‌پیکر در سال 2020 آغاز خواهد شد و از نمای جلوی بازنگری شده برخوردار خواهد بود. این خودروی نمایشی از جلوپنجره‌ی مشابه دورانگو SRT بهره‌مند بوده و دارای ورودی‌های هوای بزرگ در دو سمت سپر جلو می‌باشد. جلوپنجره دیگر از ورودی هوای اضافی برای سوپرشارژر استفاده نکرده است.


در نمای عقب نیز برخی به‌روزرسانی به چشم می‌خورد که از جمله‌ی آن‌ها می‌توان به اسپویلر لبه‌ای بزرگ و سپری با ورودی‌های هوای بزرگ‌تر اشاره کرد؛ اما واضح‌ترین تغییر این خودرو بدنه‌ای پهن است که ظاهر بسیار مخوف‌تری را به ارمغان آورده است. انتظار می‌رود قیمت این خودرو نیز همانند چلنجر پهن‌پیکر در حدود 6 هزار دلار بیشتر باشد.

باید اذعان کرد چارجر پهن‌پیکر یک پدیده در دنیای خودرو بوده و بی‌صبرانه منتظر انتشار تصاویر واضح‌تر و بدون پوشش از این خودروی عضلانی هستیم. ظاهراً داج آپشن بدنه‌ی پهن را برای دو نسخه‌ی چارجر SRT هلکت و 392 اسکات پک عرضه خواهد کرد.

 

منبع: پدال