با گذشت هفت روز از اجرای جشنواره خدمات نوروزی ایران‌خودرو و در راستای اجرای مسئولیت‌های اجتماعی، امدادگران این شرکت به ۱۳۴۳ خودروی غیر ایران‌خودرویی در شهرها و جاده‌های کشور خدمات ارائه دادند.

حسینی مدیرعامل ایساکو با بیان اینکه مراجعه به نمایندگی‌ها و تعمیرگاه ها در ایام نوروز نسبت به سال گذشته کاهش یافته است، گفت: افزایش استفاده مشتریان از  خدمات استاندارد نمایندگی‌های مجاز، پیش از آغاز سفرها نیاز به مراجعه به تعمیرگاه‌ها در تعطیلات امسال را کاهش داده و در مجموع تعداد خدمات گارانتی و وارانتی به 19 هزار و  172 دستگاه خودرو دراین ایام رسیده است.

وی اظهارداشت: میانگین زمان انتظار ارائه خدمات امداد خودرو ایران با سه درصد کاهش به ٢٤.٤٩ دقیقه رسید که رکورد جدیدی در این حوزه بوده است. این کاهش زمان انتظار در نتیجه برنامه‌ریزی‌های هدفمند و در راستای اقدامات امداد خودرو ایران با هدف هوشمندسازی خدمات امدادی صورت گرفته است. 

همچنین حسینی با اشاره به مدت زمان انجام تعمیرات به طور متوسط در 1.2 روز و کاهش ٣٢ درصدی زمان آن نسبت به مدت مشابه گفت: ‌٣٢درصد از درخواست‌های امدادی از خارج شهرها و از جاده‌ها صورت گرفته است.

وی تصریح کرد: جشنواره خدمات نوروزی ایران خودرو، از 26 اسفنده ماه آغاز وتا 17 فروردین 98 ادامه دارد. در مدت زمان اجرای آن، 265 نمایندگی به صورت یک شیفت یا دو شیفت و 122 فروشگاه مجاز عرضه لوازم یدکی ایساکو، به مردم عزیز  خدمت‌رسانی می کنند.

 

منبع: تسنیم