سیستم انتقال قدرت

سیستمِ انتقال قدرت دو دیفرانسیل، یک آپشن جذاب برای اکثر مردم دنیا، خصوصا ایرانی‌ها به حساب می آید. لند مارک خودرویی است که این امکان را تنها با قیمتی کمتر از 100 میلیون تومان برای خریداران فراهم می کنند. لندمارک این امکان را فراهم کرده تا شما با پرداخت قیمتی کمتر از ۱۰۰ میلیون تومان، لذت سوار شدن یک خودروی 2 دیفرانسیل را حس کنید. این ماشین در شرایط آفرود دارای قدرت بالایی است و هیچ رقیبی در این بازه قیمتی ندارد. این ماشین برای جاده های کوهستانی و پر پیچ و خم مثل جاده چالوس بسیار مناسب است و بدون دشواری میتوانید جاده هارا با این خودرو طی کنید. جعبه دنده استفاده شده در این خودرو دستی است که استفاده از آن یک انتخاب درست و عاقلانه بوده که باعث میشود در شرایط سخت بدون مشکل از مسیر عبور کنید.

پیشرانه

این خودرو مجهز به یک پیشرانه ی 2400 سی سی با توانایی فراهم کردن قدرت 128 اسب بخار و گشتاور 200 نیوتون متر است که ساخت موتور این خودرو توسط میتسوبیشی انجام شده است. ممکن است برای سرعت بالا ساخته نشده باشد اما قدرت مناسبی را برای آفرود و شرایط کوهستانی فراهم میکند.

فضای داخلی

ابعاد این خودرو نسبت به شاسی بلندهای دیگر داخل کشور بزرگتر و طویل تر است که باعث شده فضای داخلی مناسبی مخصوصا برای سرنشینان عقب فراهم کند و افراد قد بلند هم در عقب این خودرو احساس ناراحتی نکنند. همچنین این خودرو یک صندوق عقب با حجم خیلی زیادی دارد.

سیستم تعلیق

سیستم تعلیق لندمارک کاملا مناسب شرایط آفرود انتخاب شده و عملکرد خوب بخش فنی را در هنگام آفرود و یا عبور از بخش های کوهستانی، تکمیل می‌کند. سیستم تعلیق در محور جلو از نوع جناقی با میله پیچشی انتخاب شده و در عقب نیز فنر تخت قرار داده‌اند. اگر چه کمی خشکی در شرایط شهری در این مدل دیده می‌شود اما دیگر خبری از تکان‌های غیرعادی مانند وانت کاپرا در آن نیست.