پکیج ارتقای پرفورمنس راش سوپردیوتی برای پیکاپ های فورد F-250 و F-350 معرفی شدند. این پکیج‌ها دارای گارانتی 3 ساله/58 هزار کیلومتری هستند.


شما می‌توانید این پکیج‌ها را صرف‌نظر از نوع پیشرانه‌ی پیکاپ موردنظر (8 سیلندر 6.2 لیتری یا 8 سیلندر 6.7 لیتری توربودیزل) انتخاب کنید. پیشرانه‌ی اولی قدرت 385 اسبی و گشتاور 583 نیوتون متری داشته درحالی‌که خروجی و گشتاور پیشرانه دوم به ترتیب برابر با 450 اسب بخار و 1267 نیوتون متر می‌باشد.

البته پیشرانه‌ی دیزلی با سیستم اگزوز پرفورمنسی ارائه می‌شود که باعث بهبود جریان گازهای خروجی شده است. همچنین این سیستم اگزوز دارای خروجی‌های 5 اینچی سفارشی برای بهبود جذابیت بصری این پیکاپ ها می‌باشد. از دیگر بهبودهای فنی پیکاپ های فورد می‌توان به سیستم تعلیق پرفورمنس راش/فاکس 2.0 با شوک‌های جلو و عقب و همچنین کیت افزایش ارتفاع اشاره کرد.


خریداران همچنین شاهد رینگ‌های 20 اینچی آفرود با دو تریم رنگی خواهند بود. از نظر لاستیک نیز مدل‌های کارای بی اف گوودریچ T/A KO2 وجود دارند که برای عبور از مسیرهای خشن ایده آل هستند.

جک راش مدیرعامل این شرکت می‌گوید:

راش سوپردیوتی 2019 سرسخت‌ترین و سنگین‌ترین پیکاپ ماست. ما این خودرو را برای کارکرد سخت و بی‌نقص طراحی کرده‌ایم. با این خودرو می‌توانید وسایل سنگین را حمل کرده و یا به آفرود بروید.

از نظر زیبایی‌شناختی و بهبودهای کارایی، راش سوپردیوتی 2019 دارای جلوپنجره‌ی خاص این شرکت با عناصر نورانی، قوس‌های گلگیر همرنگ بدنه، پوشش مخصوص و سپر جلوی متفاوت می‌باشد.


این تیونر همچنین می‌تواند پکیج لاریات اسپورت جدید فورد را بهبود بخشد. در این تریم مواردی همچون نشان‌های مشکی روی گلگیر، چراغ‌های جلوی هالوژنی با محیط اطراف تیره‌رنگ و سپرهای همرنگ بدنه دیده می‌شوند.

نهایتاً باید به کابین این پیکاپ اشاره کنیم که دارای نشان‌های راش روی پشت‌سری‌ها، نشان مخصوص و سریال دار روی کنسول، پوشش متفاوت کف خودرو و پشت آمپرهای ویژه‌ی مدل‌های دیزلی می‌باشد.


قیمت پکیچ ارتقای سوپردیوتی راش از 15685 دلار آغاز می‌شود و شامل مواردی همچون کیت آفرود نیز می‌باشد.

 

 

 

منبع: پدال