به گزارش خبرگزاری تسنیم، باتوجه به ایجاد شرایط خاص جوی و جاری شدن سیلاب در برخی نقاط کشور، با تاکید مهندس یکه زارع مدیر عامل گروه صنعتی ایران خودرو، مدیران حوزه خدمات پس از فروش این خودروساز، علاوه بر برنامه های پیش بینی شده برای نظارت بر خدمات در تعطیلات نوروز، حضور و نظارت بر تسریع خدمت رسانی در مناطق سیل زده را نیز در دستور کار قرار دادند.

برمبنای این گزارش، مدیران خدمات پس از فروش ایران خودرو، در مجموع به 34 نمایندگی و اکیپ های مختلف در مسیرهای جاده ای سرکشی کردند و از نزدیک با هموطنان، کارکنان و مسئولان نمایندگی ها گفتگو کردند و برای تسریع امور مشتریان تمهیدات لازم را اجرا کردند.

شهرهای چابهار، تهران، کرج، قزوین، ابهر، زنجان، گرگان، گنبد، شیراز، اهواز، شوش، شوشتر، اندیمشک، دزفول، کرمان، رفسنجان، مهریز، یزد و شهرستان های استان گیلان مقصد بازدیدهای مدیران خدمات پس از فروش بوده تا ضمن همراهی با هموطنان، موارد قابل حل را تسریع و مسائل خاص را با ارجاع به ستاد و قید فوریت در اولویت اجرا قرار دادند.

بازدید مدیران ارشد خدمات پس از فروش ایران خودرو از نمایندگی های مجاز و ناوگان امداد جاده ای استان های کرمان و یزد

 

گفتنی است در طرح نوروز در دفتر منطقه ای رشت که استان های گیلان و اردبیل را تحت پوشش خود دارد، 22 نمایندگی تک شیفت و دو شیفت، ناوگان امدادی مجهز امداد خودرو ایران با بیش از 105 خودرو امداد و خدماتی همچون 3 اتوکلیک، 50 سرویس فوری در محل، 3 امدادپلاس، 43 خودرو حمل، 3موتورسوار، یک سرویس در محل و  دو پایگاه ثابت امدادی و کانکس در شهرها و جاده‌‌های منتهی به این استان ها فعال بودند.

این طرح در تمامی شهرهای کشور تا پایان روز 17 فروردین ادامه خواهد داشت و با توجه به آغاز موج بارش از اوایل هفته آتی، این شرکت شیفت های جدیدی برای آماده باش همکاران خود نیز در دستور کار دارد.

 

منبع: تسنیم