بروز رسانی پژو 301 قبل از ورود به ایران

پژو، مدل ۳۰۱ خود را با هدف عرضه در بازار کشورهای در حال توسعه در سال ۲۰۱۲ روانه‌ی بازار کرد. این محصول بعد از چهار سال حضور در بازار توانست به فروش بیش از ۳۶۰ هزار خودرو دست پیدا کند که این موفقیت باعث شد که پژو به فکر انجام مقداری تغییرات و بروزرسانی بر روی این خودرو بیفتد. تغییرات انجام شده در نمای ظاهری خودرو شامل: یک جلوپنجره‌ی جدید با خطوط صاف، درب موتور جدید و تغییر در طرح چراغ های جلو میشوند که تماما برگرفته از زبان طراحی جدید پژو می‌باشند.
دیگر تغییرات آن شامل برجسته تر شدن خط جانبی خودرو، زیاد تر شدن گزین های انتخابی برای رنگ ماشین و در نهایت استفاده از رینگ‌های ۱۶ اینچی جدید هستند. در داخل خودرو نیز پژو، محصول خودرا با یک نمایشگر ۷ اینچی لمسی مجهز به دوربین دید عقب و سیستم رهیاب ماهواره ای تام تام مجهز کرده است که از قابلیت های این نمایشگر توانایی وصل شدن به تلفن های هوشمند می باشد.
خریداران قادر به انتخاب در میان 4 موتور عرضه شده برای این خودرو می باشند. اولین مدل یک پیشرانه ی 1200سی سی 3 سیلندری دارد که توانایی تولید قدرت 82 اسب بخار را دارد. دومین مدل مجهز به یک پیشرانه ی 1600 سی سی 4 سیلندری است که قادر به تولید ۱۱۵ اسب بخار قدرت است. دو مدل دیگر دیزلی هستند که هردو با پیشرانه ی 1600 سی سی  4 سیلندری عرضه میشوند اما قدرت تولیدی یکی از آنها ۱۰۰ و دیگری ۹۲ اسب بخار است. تمامی این مدلها را می ‌توان با یک جعبه دنده ۵ سرعته دستی سفارش داد و البته برای نسخه‌ی قوی تر بنزینی قابلیت سفارش گیربکس اتوماتیک ۶ سرعته نیز وجود دارد.