مدیران‌خودرو سالهای زیادی است که به‌عنوان نماینده رسمی محصولات چری در ایران، همکاری نزدیکی با این برند دارد. ام‌ وی ‌امX33 یا چری تیگو ۳ به ‌عنوان یک خودروی شاسی ‌بلند، از همان آغاز مورد توجه هموطنان قرار گرفت. در بازار چین هم این خودرو تا سال ۲۰۱۲ با فروش پانصد هزار دستگاه، به یک چهره موفق در بازار تبدیل شد. بنابراین مدیران خودرو یک محصول جدید تر با بروز رسانی های تازه تر به ایران وارد میکند که با نام ام وی ام x33s شناخته میشود. این خودرو نسبت به گذشته تغییرات مثبتی داشته و بسیار درخشان‌تر از گذشته ظاهر میشود. خوب است نگاهی به جزئیات این خودرو بیاندازیم تا با آن بیشتر آشنا شویم.

بخش خارجی
ام‌ وی ‌ام X33S از نظر ظاهری، نسبت به مدل قبل خود خیلی ارتقا یافته است. در خودرو نشانه ‌های اسپرت شدن بیشتر قابل مشاهده است و آن را می‌ توانید در طراحی زیبای چراغ ‌های جلو مشاهده کنید. استفاده از چراغ ‌های روشنایی در روز سبب شده است که  این خودرو، از نظر طراحی چیزی کم نداشته باشد. چری طراحی اسپرت خودرا در پشت خودرو هم نمایان ساخته است. در نمای جانبی این خودرو نیز به جز سایز کوچک چرخ ‌ها، ضعف دیگری وجود ندارد.
بخش داخلی
بخش وسیعی از تغییرات در کابین X33S رخ‌ داده است. در داخل خودرو تلاش بر این بوده که از طراحی اسپرت استفاده شود. در بخش میانی داشبورد، صفحه نمایش سرگرمی دیده می ‌شود که کیفیت خوبی دارد. دکمه‌های کنترلی خودرو نیز با ظرافت دقیقی در جای خود قرار دارند. غربیلک فرمان نیز تغییراتی را شامل شده و بسیار خوش‌ دست‌ تر شده است نسبت به قبل. کیلومتر شمار خودرو نیز با طراحی منحصربه‌فرد، مناسب یک خودروی اسپرت است.
بخش فنی
موتور ام وی ام x33s   فرق چندانی نداشته و تنها با بهبود جزئیات، شتاب ۶۰ تا ۱۰۰ کیلومتر در ساعت که شتاب ثانویه نام دارد در این خودرو از ۸.۵ ثانیه به ۷.۷ ثانیه کاهش پیدا کرده است که باعث عملکرد بهتر ام وی ام X33S در شتاب گیری شده است. این خودرو مجهز به موتور 2000 سی سی با توانایی تولید قدرت ۱۳۸ اسب بخار و گشتاور ۱۸۰ نیوتن ‌متر را دارد. این قدرت به کمک یک گیربکس CVT هفت سرعته به محور انتقال قدرت منتقل می‌شود. ام ‌وی ‌ام x33s    جدید ۲ حالت رانندگی Eco و یا Sport را برای شما فراهم می‌کند که باعث افزایش رضایت شما از خودرو خواهد شد. این مشخصات فنی در شهر، عملکردی خوب و در جاده، شرایط قابل قبولی دارد.
بخش تجهیزات
ام ‌وی ‌ام از نظر سطح تجهیزات ایمنی و رفاهی هم تغییرات زیادی داشته است و در رده خودروهای چینی نسبت به قیمت خود، گزینه ایده‌آلی به حساب می آید. از تجهیزات X33S می‌توان به  کیسه هوای راننده و سرنشین جلو، صفحه‌نمایش ۸ اینچی، کروز کنترل، کیت بدنه اسپرت، سنسور و دوربین دنده عقب، قابلیت انتخاب ۲ نوع حالت رانندگی، آینه‌های برقی و … اشاره کرد.
کلام آخر
ام‌وی‌‌ام X33S با قیمتی در حدود ۷۵ میلیون‌تومان در بازار معامله می‌شود که در این بازه قیمتی، این خودرو در ایران رقبایی مانند جک S5 دستی و مدل دستی هایما S7 را دارد که جک چند میلیونی از این ماشین گران‌تر است. همچنین به‌دلیل علاقه ایرانی‌ها به گیربکس اتومات، ام‌وی‌‌ام X33S می‌تواند گزینه بهتری برای خریداران باشد.