پس از تیونینگ گیرای پیکاپ فولکس‌واگن آماروک، تیونر آلمانی دلتا دست روی خودروی ارزان‌قیمت داچیا داستر گذاشته است. این خودرو هم‌اکنون ظاهری جذاب‌تر و توانایی‌های آفرود بیشتری دارد.


در این خودرو نیز کیت افزایش ارتفاع 30 میلی‌متری از سطح زمین بکار رفته و در زیر بدنه نیز محافظی آلومینیومی با ضخامت 5 میلی‌متر وجود دارد که از برخورد پیشرانه و گیربکس با سنگ‌ها و صخره‌ها جلوگیری می‌کند.


کشش این شاسی‌بلند نیز با استفاده از لاستیک‌های کارای بی اف گوودریچ ارتقا یافته و اگر مسیر پیش رو سخت و لغزنده باشد رانندگان می‌توانند از وینچ پشت سپر جلو استفاده کنند. این وینچ با تمامی قوانین موجود سازگار بوده و دارای میله‌ی فولادی ضدزنگ است و استانداردهای ایمنی حفاظت از عابران پیاده را پاس می‌کند.

 


از دیگر بهبودهای داستر دلتا می‌توان به چراغ‌های جلوی اضافی، روف راک، نوار نورانی LED و رینگ‌های متفاوت اشاره کرد. رینگ‌هایی که در تصویر مشاهده می‌کنید به همراه لاستیک‌های بی اف گوودریچ قیمت 1790 یورویی دارند. با انتخاب لاستیک‌های دیگر این قیمت به 1350 یورو کاهش می‌یابد.


روف راک ذکر شده نیز 798 یورو قیمت داشته درحالی‌که میله‌ی فولادی وینچ با بهای 296 یورویی در دسترس است. کیت افزایش ارتفاع هم 450 یوروی دیگر به قیمت خودرو اضافه می‌کند. وینچ 2 تنی یاد شده با قیمت 1178 یورو عرضه شده است. بسته به میزان قدرت و نورافشانی، چراغ‌های اضافی این شاسی‌بلند نیز با بهای 264 تا 500 یورو قابل سفارش هستند.

 

 

 

 

منبع: پدال