معرفی نسل نوین کیا کادنزا در سال 2017

تاریخچه تولید کیا کادنزا در شرکت خودروسازی کیا موتورز درکره جنوبی، به سال 2010 میلادی برمی‌گردد. در این زمان نسل فعلی کیا کادنزا به عنوان جایگزینی برای خودروی "اپیروس" معرفی می‌شود که کیفیت مناسبی نداشته است. اکنون پس از سپری شدن 5 سال ، نسل نوین کیا کادنزا آماده شده تا به عنوان جایگزینی قدرتمند وارد بازار شود. ورود این خودرو برای بسیاری از مصرف‌کنندگان دارای اهمیت است و از لحاظ کیفیت و طراحی با سایر خودروهای مطرح در جهان مقایسه می‌شود.
شرکت کیا موتورز قیمت مدل نوین کیا کادنزا را در ناحیه آمریکای شمالی و رقم نهایی آن در جهان، برای مدل پایه 32 هزار و 890 دلار، برای مدل بالاتر از آن  39 هزار و 890 دلار و  رقم بالاتری برای مدل فول آپشن در حدود 45 هزار و 290 دلار را مطرح کرده است. لازم به ذکر است که کلیه این مدل‌ها افزون بر قیمت پایه شامل هزینه حمل و نقل به مبلغ 900 دلاری نیز می‌شود.
طراحی منحصر به فرد این خودرو نیز در تازه‌ترین مدل خود تغییراتی داشته است. به نحوی که در طراحی ظاهری، کیا کادنزای نوین به یک بدنه عضلانی‌تر از قبل خود تجهیز شده است که در بخش جلویی آن یک جلوپنجره سنتی کیا و در هر دو طرف آن چراغ‌های پیشانی ساده‌ اما با قاب داخلی پیچیده و مجهز قرار گرفته ‌است. سایر موارد چون  مه شکن های نوین همانند کیا اسپورتج طراحی شده است. در بخش عقب این خودرو نیز طراحی فوق العاده زیبایی دارد که شامل خروجی‌های اگزوز به صورت کرومی و چراغ‌های تمام LED در عقب آن است. جزییات اندازه آن نیز، از طول کلی 4970 میلی متر، عرض 1870 میلی متر، ارتفاع 1470 میلی متر و در نهایت فاصله بین دو محور 2855 میلی متری استفاده کرده‌اند. تمامی این جزییات از تصاویر منتشر شده  از این خودرو  و منابع تشریح شده است.

منبع: ایران جیب