یکی از تیونرهای باسابقه‌ی لندروور که اخیراً احیا شده اوورفینچ نام دارد. این شرکت هم‌اکنون دست روی رنجروور اسپورت SVR گذاشته و آن را از نظر بصری و فنی ارتقا داده است. این قدبلند لوکس و خوش‌تراش هم‌اکنون نام جدیدی هم دارد: سوپر اسپورت!


تمامی 25 دستگاه در نظر گرفته شده برای تولید از رنگ بدنه‌ی مخصوص و جلوپنجره‌ی فیبر کربنی خاص این تیونر بهره خواهند برد. در ساختار سپرهای جلو و عقب، رکاب‌های جانبی، ورودی‌های هوا، اسپویلر عقب و کاپوت و… از متریال سبک‌وزن استفاده شده است. این متریال سبک‌وزن فیبر کربنی با طرح‌های براق یا ساتین در دسترس می‌باشند.


تکمیل کننده‌ی ظاهر این خودرو رینگ‌های فیبر کربنی 22 اینچی هستند. این رینگ‌های فورج کاری شده به عنوان سبک‌ترین و پهن‌ترین رینگ‌های اوورفینچ عرضه می‌شوند و می‌توان آن‌ها را با دو شکل متفاوت سفارش داد. با نگاهی دقیق به پشت رینگ‌ها خواهید توانست ترمزهای ارتقا یافته‌ی برمبو با کالیپرهای 8 پیستونه را تشخیص دهید. این ترمزها به همراه سیستم اگزوز تیتانیومی و همچنین سیستم القای هوای فیبر کربنی بخشی از اصلاحات فنی صورت گرفته در اوورفینچ سوپر اسپورت هستند.


کابین هم از تغییرات در امان نبوده است. رکاب‌های داخلی نورانی جزو اولین مواردی هستند که با باز کردن درب خودرو نظرتان را به خود جلب خواهند کرد اما چشمان تیزبین افراد سریعاً روی چرم خاص با دوخت‌های متمایز در سراسر کابین متمرکز خواهند شد. زینت‌بخش صندلی‌های گرم‌ونرم این رنجروور اسپورت SVR خاص نشان‌های اوورفینچ است.

 


این تیونر می‌گوید به لطف آپشن های شخصی‌سازی بسیار زیادی که وجود دارد هیچ دو خودرویی مشابه یکدیگر نخواهند بود. از توانایی‌های فنی این خودرو هنوز اطلاعاتی منتشر نشده است.

 

 

 

منبع: پدال