تولید اولین روغن موتور گیاهی برای کاهش آلودگی های سوختی

مدیرعامل شرکت نفت ایرانول در مراسم تقدیر از اتوسرویس کاران برتر استان تهران از آغاز عرضه انبوه "تترا" نخستین روغن موتور با پایه گیاهی با مزایای کاهش آلودگی هوا و کاهش مصرف سوخت به بازار خبر داد. مدیرعامل شرکت نفت ایرانول گفت: این روغن موتور که در خردادماه امسال در جمع عاملان فروش کشور رونمایی شد به دلیل کاهش آلودگی هوا، کاهش مصرف سوخت و قابل استفاده بودن برای اکثر خودروها مورد استقبال مشتریان قرار گرفت. مارا در موتوتل همراهی کنید.
اسحاقی با اشاره به نامگذاری سال جاری از طرف مقام معظم رهبری به عنوان سال اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل گفت: خوشحالیم که توانستیم در این سال گام‌های مهمی در راستای اقتصاد مقاومتی برداریم. وی تولید و عرضه روغن موتور تترا، ایجاد پایانه صادراتی و مخازن ۲۵ هزار تنی، صادرات محصولات نهایی و کاهش خام فروشی و نصب فیلترهای واحد موم‌زدایی به منظور افزایش روغن پایه تولیدی را از اقدامات مهم این شرکت در سال جاری ذکر کرد.
مدیرعامل شرکت نفت ایرانول افزود: روغن موتور تترا تنها در چند کشور پیشرفته عرضه می‌شد که توسط کارشناسان ایرانول این محصول داخل کشور نیز فرمولاسیون آن تهیه و به بازارعرضه شد. وی تصریح‌کرد: ساخت پایانه صادراتی ایرانول در ماهشهر روند خوبی را طی می کند و ان ‌شاالله ظرف ماه‌های آینده مخازن ۲۵ هزار تنی ایرانول در ماهشهر افتتاح که با بهره‌ برداری از این پایانه صادراتی، بازار صادرات محصولات را در راستای کسب سود بیشتر بهتر می‌توان مدیریت کرد.