یک مدل دیگر از خانواده مرسدس AMG 35 به صورت AMG CLA35 شوتینگ بریک معرفی شده است.

این مدل شوتینگ بریک که به سدان و هاچ بک A35 و کوپه چهار در CLA35 می پیوندد یک نسخه با بدنه واگن را به این طیف اضافه می کند.

زیر کاپوت این خودرو موتور آشنای 2.0 لیتری توربوشارژ چهار سیلندر بنزینی با قدرت 225 کیلووات و گشتاور 400 نیوتون متر تعبیه شده است. مرسدس AMG ادعا می کند شتاب صفر تا صد این خودرو 4.9 ثانیه و بیشینه سرعت محدود الکترونیکی آن 250 کیلومتر بر ساعت است.

نیروی این موتور از طریق گیربکس اتوماتیک دو کلاجه هفت سرعته و سیستم چهار چرخ فعال 4Matic منتقل می شود.

 2.jpg

ویژگی های متمایز این خودرو در مقایسه با CLA شوتینگ بریک استاندارد شامل قطعات اسپرت تر AMG از جمله جلوپنجره، بسته ارتقایی بدنه، رینگ های آلیاژی 18 اینچی، خروجی اگزوز دوقلوی گرد و دیفیوزر عقب است.

خریداران می توانند بسته های ارتقایی طراحی متعددی را به همراه چند گزینه رینگ برای این خودرو سفارش دهند تا سفارشی سازی بیش تری انجام دهند که شامل بسته ارتقایی تیره AMG نایت و بسته ارتقایی مسابقه ای AMG ایرودینامیک نیز می شود.

5.jpg

کابین CLA35 شوتینگ بریک دارای تریم چرم Artico یا میکروفایبر Dinamica با دوخت قرمز، صندلی های جلوی اسپرت، عناصر تریم مشکی براق، پدال های استیل ضد زنگ و فرمان اسپرت AMG است.

سیستم سرگرمی اطلاعاتی هوشمند MBUX دو نمایشگره نیز در این خودرو ارائه می شود. خریداران می توانند از نمایشگر لمسی مرکزی برای دسترسی به اطلاعات AMG Track Pace استفاده کنند.

4.jpg

6.jpg

3.jpg

 

 

منبع: وب سایت خودرو