ولوو V60 کراس کانتری به‌صورت رسمی وارد بازار آمریکا شده است. این خودرو که نسخه‌ی قدبلند از استیشن لوکس و شیک ولوو می‌باشد تنها با یک تریم ادونچر که قیمت پایه‌ی 46095 دلاری دارد در آمریکا عرضه خواهد شد.


اگرچه برخی افراد از عرضه‌ی این خودرو با یک تریم در آمریکا ناامید خواهند شد اما از دانستن این نکته که V60 کراس کانتری تجهیزات مناسبی دارند خوشحال خواهند شد. از جمله تجهیزات این خودرو می‌توان به صفحه لمسی عمودی 9 اینچی با ناوبری، پشت آمپرهای دیجیتالی، صندلی‌های جلوی برقی، ورود بدون کلید، سانروف پانورامیک، سیستم تهویه مطبوع دو ناحیه‌ای، ترمز اضطراری خودکار، پایش نقاط کور و دستیار حفظ خودرو بین خطوط اشاره کرد.


مشتریان می‌توانند تریم های کابین متفاوتی را انتخاب کنند که شامل مواردی همچون صندلی‌هایی با چرم بژ می‌باشد. از دیگر تریم ها می‌توان چرم مشکی را نیز نام برد. افرادی که به دنبال اشرافیت بیشتر هستند می‌توانند پکیج لاکچری 2200 دلاری را سفارش دهند که شامل مواردی همچون صندلی‌های ماساژوردار و چرم ناپا می‌باشد.


پکیج کراس کانتری پرو نیز وسیع‌ترین آپشن این خودرو بوده و با تریم چوب کابین، رینگ‌های بزرگ‌تر، سیستم تهویه مطبوع چهار ناحیه‌ای، داشبورد چرمی با دوخته‌ای متضاد، صندلی‌های سرنشین حافظه‌دار، نورپردازی داخل کابین و کیت بدنه شامل فلاپ های فولادی و رکاب‌های جانبی جدید عرضه می‌شود. پکیج ادونس 2500 دلاری نیز هدآپ دیسپلی، مه شکن‌های LED، دوربین 360 درج و چراغ‌های جلوی LED را به خودرو اضافه می‌کند.


نیروبخش این خودروی سوئدی قوای محرکه‌ی T5 AWD است که شامل پیشرانه‌ی 4 سیلندر توربوی 250 اسب بخاری و یک سیستم چهار چرخ محرک می‌باشد.

 

منبع: پدال