زمانی که لامبورگینی تصمیم بسیار مهم ورود به دنیای شاسی بلندها را گرفت به خوبی می‌دانست که این کار نیازمند سرمایه‌گذاری سنگین برای تولید محصولاتی در شمارگان بالا و زیاد است.


لامبورگینی پیش از تولید اوروس اقدام به گسترش تأسیسات سنگ آگاتا بولونیا کرد و مساحت آن را از 80 هزار مترمربع به 160 هزار مترمربع رساند. یکی از ویژگی‌های جدید این کارخانه تأسیسات رنگ‌آمیزی هنرمندانه‌ای است که هم‌اکنون می‌توانید ویدئوی آن را مشاهده کنید.


این مرکز رنگ‌آمیزی فضای بزرگی را به خود اختصاص داده و ابزارها و ربات‌های پیشرفته را باهم ترکیب کرده تا از رنگ‌آمیزی بسیار عالی برای محصولات این برند اطمینان حاصل شود.


رنگ همیشه از اهمیت بالایی برای لامبورگینی برخوردار بوده و همگی می‌دانیم که این برند برخی از جذاب‌ترین رنگ‌های بدنه را برای محصولات خود معرفی کرده است. این خودروساز ایتالیایی می‌گوید سایت رنگ‌آمیزی جدیدش باعث ارائه‌ی آپشن های رنگ نامحدود برای محصولات خود می‌شود.


سفارش یک لامبورگینی از کارخانه رویدادی است که در هر سال تنها برای چند هزار نفر از افراد سراسر دنیا رخ می‌دهد و البته چنین کاری هزینه‌ی قابل‌توجهی در پی دارد. اگر مشتریان خواهان رنگ‌های سفارشی باشند باید هزینه‌ی سنگین آن را نیز در نظر بگیرند. البته طبیعی است که خریدار چنین خودروهایی از حساب بانکی پروپیمان برای سفارش رنگ دلخواه خود برخوردار است. با تاسیس این مرکز رنگ‌آمیزی جدید، لامبورگینی می‌تواند آرزوهای خریداران را به واقعیت تبدیل کند.

 

منبع: پدال