لکسس با وفادار ماندن به تولید GX موجب خوشحالی طرفداران زیادی شده و حالا هم می‌خواهد با کانسپت GXOR (GX آفرود) خونی تازه به رگ‌های این خودرو تزریق نماید.


این خودروی نمایشی بر پایه‌ی دومین نسل GX شکل گرفته است. اگرچه این خودرو اخیراً فیس لیفت شده اما اساساً مدلی با 10 سال سن بوده و همچنان ساختار بدنه روی فریم خود را حفظ کرده است. اگرچه شاسی بلندهای مدرن زیادی در بازار حضور دارند اما GX هنوز هم گزینه‌ای ایده آل برای مسیرهای دشوار محسوب می‌شود.


GXOR به منظور آفرود بهتر از سیستم تعلیق جدیدی سود می‌برد که ارتفاع بیشتری از سطح زمین دارد. اسنورکل، سپر جلوی سفارشی مجهز به وینچ، روف راک با پانل خورشیدی یکپارچه، نوار نورانی و رینگ‌های 18 اینچی و لاستیک‌های کارا نیز جزو ویژگی‌های متمایز این شاسی‌بلند محسوب می‌شوند. همچنین یک تریلر وجود دارد که در صورت نیاز با کمپری همراه شده و نیازهای مشتریان را برطرف می‌کند.


لکسس به منظور انتشار جزئیات بیشتر از این خودرو ویدئویی را منتشر کرده که نشان دهنده‌ی حضور آن در برخی مسیرها می‌باشد. اگر بخواهید این خودرو را شخصاً مشاهده کنید باید به گردهمایی GJ در کلرادو بروید.


لکسوس GX 2020 ماه پیش فیس لیفت شده و از جلوپنجره و چراغ‌های جلوی متفاوت سود می‌برد. پکیج‌های سفارشی جدیدی با نامه‌ای اسپورت دیزاین و آفرود هم در دسترس هستند. کابین این خودرو نیز به‌روزتر بوده و بسته‌ی ایمنی لکسس هم در آن به چشم می‌خورد.

 

منبع: پدال