پس از ارتقای نسل اول رنجروور اووک محبوب، کمپانی تیونینگ استارتک دست روی نسل دوم این خودرو گذاشته و پروژه‌ی ارتقای آن را نیز معرفی کرده است.


این کیت که برای تمامی مدل‌های سال 2019 این شاسی‌بلند لوکس و کامپکت در دسترس می‌باشد شامل پوشش فیبر کربنی کاپوت، گلگیر و آینه‌های جانبی می‌باشد. دو نوع رینگ 20 و 22 اینچی مونو استار در دسترس است و البته پکیج یاد شده را می‌توان بدون سفارش سیستم تعلیق بادی هم انتخاب کرد. البته این سیستم تعلیق باعث کاهش ارتفاع 35 میلی‌متری ارتفاع خودرو می‌شود.


تغییرات رخ داده در داخل کابین کم‌رنگ‌تر از بدنه بوده و اگر امیدوار به وجود تریم فیبر کربنی و پوشش جدید صندلی‌ها باشید احتمالاً ناامید خواهید شد. استارتک تنها پدال‌های آلومینیومی با برند خود و کف‌پوش‌های ویژه را در نظر گرفته است.


تغییرات بدنه و پدال‌های آلومینیومی در آلمان با بهای 4271 یورویی عرضه می‌شوند. رینگ‌های 22 و 20 اینچی هم به ترتیب 2618 و 2340 یورو قیمت دارند و قیمت فنرهای کم ارتفاع نیز به 470 یورو می‌رسد.


استارتک اعلام کرده پکیج آئرودینامیکی کامل خود برای رنجروور اووک 2019 را به زودی عرضه خواهد کرد. تا زمان تهیه این خبر چیزی درباره‌ی ارتقای قوای محرکه‌ی این شاسی‌بلند اعلام نشده است.

 

 

 

 

منبع: پدال