دو سال از زمان ناپدید شدن تریم کینگ رانچ برای فورد اکسپدیشن می‌گذرد ولی امسال این تریم خشن‌تر به خانواده‌ی شاسی‌بلند فورد بازگشته است. اگرچه تصاویر رسمی این خودرو فعلاً منتشر نشده اما ما تصاویر فورد F-250 سوپردیوتی کینگ رانچ را خدمت شما عزیزان تقدیم می‌کنیم تا ایده‌ای از آنچه که انتظارش را دارید به دست آید. کینگ رانچ در جایگاهی بین تریم های لیمیتد و پلاتینیم قرار می‌گیرد و قیمت پایه‌ی آن برابر با 74290 دلار است.


احتمالاً تغییرات ظاهری اکسپدیشن کینگ رانچ شامل رنگ خاکستری روی سپرها، ریل‌های سقف و لوگوی کینگ رانچ روی صندلی‌ها و کف‌پوش‌ها خواهد بود. احتمالاً در این نسخه از اکسپدیشن رینگ‌های 22 اینچی بکار می‌رود؛ اما داخل کابین هم شاهد پوشش چرم دل ریو برای صندلی‌ها، تریم درب‌ها، فرمان، کنسول مرکزی و… خواهیم بود.


از جمله تجهیزات استاندارد فورد اکسپدیشن کینگ رانچ 2020 می‌توان به چراغ‌های جلوی LED، دستیار پارک و سانروف پانورامیک اشاره کرد. همچنین بسته‌ی ایمنی کوپایلوت 360 فورد هم در این خودرو وجود دارد که شامل مواردی همچون پایش نقاط کور، هشدار خروج از مسیر، نوربالای خودکار و پیشگیری از برخورد می‌باشد. به این لیست باید دوربین 360 درجه را نیز اضافه کرد؛ اما این خودرو همچنان از پیشرانه‌ی 6 سیلندر 3.5 لیتری و گیربکس 10 سرعته اتوماتیک استفاده خواهد کرد.


کینگ رانچ 3500 دلار گران‌تر از تریم پریمیوم بوده و تجهیزات مشابهی با آن دارد اما افرادی که خواهان خودروی متمایزتری هستند می‌توانند آن را انتخاب کنند. در این نسخه از اکسپدیشن همچنین سیستم چهار چرخ محرک نیز عرضه می‌شود که قیمت خودرو را به 77420 دلار می‌رساند. البته این خودرو در مقایسه با اکسپدیشن پلاتینیم که قیمت 81505 دلاری دارد خیلی جلب‌توجه نمی‌کند زیرا اختلاف ناچیزی بین این دو نسخه وجود دارد.

نسل قدیم فورد اکسپدیشن کینگ رانچ

 

 

منبع: پدال