شرایط ویژه فروش لیفان X50

کرمان موتور در فروش ویژه دی ماه 95، شرایط خرید نقد و اقساطی لیفان X50 اتومات را برای نیمه اول دی ماه اعلام کرد. برای فروش اقساطی کراس اوور اتومات کرمان موتور بدون سود انصراف و 2 میلیون افزایش قیمت نسبت به مرداد ماه سال جاری، قیمت قطعی 55 میلیون و 900 هزار تومانی در نظر گرفته شده که به ترتیب با سه نوع پیش پرداخت متفاوت 19 میلیون و 500 هزار تومانی، 22 میلیون و 400 هزار تومانی و در نهایت با پیش پرداخت 25 میلیون تومانی به مشتریان عرضه می‌شود که برای هرکدامیک یک از آن‌ها، مدت زمان بازپرداخت 12 ماهه، 24 ماهه و 36 ماهه در نظر گرفته شده است. 
لیفان X50 دارای طول 4100 میلی متری، عرض 1722 میلی متری و ارتفاع 1540 میلی متری و همچنین فاصله بین دو محوری 2550 میلی متری است که به یک پیشرانه ی1500 سی سی 4 سیلندری تجهیز شده است و با سیستم زمان بندی متغیر سوپاپ‌ها به مشتریان عرضه خواهد شد. این خودرو توانایی تولید 102 اسب بخار و گشتاور 133 نیوتون متر را نیز دارد که توسط جعبه دنده‌ی اتوماتیک CVT به خروجی منتقل می‌شود. 
از امکانات و تجهیزات این محصول هم می‌توان به سیستم ISOFIX، 4 بلندگو، سیستم پخش CD با خروجی USB و AUX، سنسور دنده عقب، کنترل سیستم صوتی از روی فرمان، کیسه هوای راننده و سرنشین جلو، سیستم توزیع الکترونیکی نیروی ترمز EBD، سیستم ترمز ضد قفل ABS، سیستم ترمز کمکی BAS، صندلی چرمی، کامپیوتر سفری، رینگ آلومینیومی، چراغ‌های مخصوص روز، تنظیم الکترونیکی ارتفاع نور چراغ‌های جلو، شیشه‌های برقی و سان روف اشاره داشت.

برای آشنایی بهتر با شرایط فروش این خودروی کراس اوور و همچنین آشنایی با مبالغ تعیین شده برای بازپرداخت اقساط آن می‌توانید به جداول آماده شده در انتهای مطلب مراجعه کنید،