شورولت به‌صورت رسمی مشخصات بولت 2020 را اعلام کرد.

خبر مهم اینکه طبق انتظارات برد الکتریکی این خودرو به 417 کیلومتر رسیده که 34 کیلومتر بیشتر از مدل قبلی می‌باشد. شورولت می‌گوید این برد اضافی باعث خواهد شد بولت جذاب‌تر از همیشه باشد زیرا مشتریان خواهند توانست مسافت بیشتری را بین شارژها طی کنند.


آنچه که باعث شده برد الکتریکی بولت 2020 بهبود یابد بهبودهای صورت گرفته در سلول‌های باتری می‌باشد. به این ترتیب شورولت توانسته 10 درصد از محدوده حرکتی این خودرو را بدون ایجاد تغییر فیزیکی در مجموعه باتری بهبود بخشد.


مدیر مهندسی سلول‌های باتری جنرال موتورز در بیانیه‌ای اعلام کرده است:

بولت الکتریکی در کلاس خودروهای الکتریکی برد بلند و قیمت مناسب یک سنگ محک جدید ثبت کرده و ما از بهبود 10 درصدی برد این خودرو هیجان‌زده‌ایم. ما بی‌وقفه به بازخوردهای مشتریان توجه کرده و درخواست آن‌ها برای بیشتر شدن محدوده حرکتی خودرو را مشاهده می‌کنیم. به همین خاطر تیم ما به دنبال راه‌هایی برای بهبود باتری بوده و مشتریان هم‌اکنون می‌توانند از برد بیشتر این خودرو مطمئن باشند.


شورولت بولت 2020 اواخر سال جاری میلادی وارد بازار خواهد شد و قیمت پایه‌ی 37495 دلاری خواهد داشت. قیمت این خودرو نسبت به قبل تغییری نداشته است.


به نظر نمی‌رسد که شورولت تغییر مهم دیگری را اعمال کرده باشد اما تائید شده دو رنگ جدید آبی و نارنجی در نظر گرفته خواهد شد که رنگ نارنجی یک آپشن با قیمت بیشتر است.

 

 

 

منبع: پدال