تویوتا قیمت و مشخصات کمری TRD 2020 را اعلام کرد و در حرکتی سورپرایز کننده، این سدان نسبتاً پرفورمنس قیمت بسیار مناسبی دارد.


با بهای 31995 دلاری، کمری TRD ارزان‌ترین عضو خانواده‌ی 6 سیلندر کمری بوده و 4 هزار دلار ارزان‌تر از مدل XSE می‌باشد. قیمت پایه‌ی این خودرو کاملاً پایین‌تر از بهای 43255 دلاری آوالون TRD بوده و این در حالی است که هر دو خودرو از یک پیشرانه استفاده می‌کنند.


دلیل اصلی قیمت مناسب کمری TRD این است که خودروی موردبحث بر پایه‌ی تریم SE شکل گرفته و بنابراین در کابین خبری از چرم، ناوبری ماهواره‌ای و سیستم‌های کمک‌راننده‌ی متنوع مدل‌های فول تر نیست. همان‌گونه که نام خودرو هم نشان می‌دهد، کمری TRD روی پرفورمنس تأکید دارد.


شاسی خودرو از فنرهای سفت تر استفاده کرده و ارتفاع کمتری از سطح زمین دارد. میله‌های ضد لغزش بزرگ‌تر، رینگ‌های سفارشی با لاستیک‌های چسبان و دیسک‌های ترمز بزرگ‌تر جزو دیگر ویژگی‌های این سدان ژاپنی هستند. یک سیستم اگزوز خاص TRD، ظاهر اسپورت تر و برخی عناصر قرمزرنگ کابین نیز تکمیل کننده‌ی ویژگی‌های کمری TRD هستند.


نیروبخش این خودرو پیشرانه‌ی 6 سیلندر 3.5 لیتری تنفس طبیعی با قدرت 301 اسب بخار است. در کل به نظر می‌رسد این خودرو قیمت بسیار مناسبی داشته و این موضوع در زمان مقایسه با آوالون TRD خودش را کاملاً نشان می‌دهد.

 

 

 

 

منبع: پدال