بیشتر خودروهای کمپانی فراریF50 که فروش رفته اند، به رنگ قرمز بوده اند که تقریبا از 349 خودروی تولید شده اسپرت، 302 تا از آنها قرمز رنگ بودند که رنگ آلبالویی به تعداد 8 تا فروش رفته و زرد به تعداد 31 و نقره ای و مشکی نیز هر کدام به تعداد 4 تا به فروش رفته اند. با موتوتل همراه ما باشید.
به غیر از موضوعات مربوط به رنگ خودروها، موتور این مدل فراری، دوازده سیلندر با توان 520 اسب بخار 4.7 لیتری و در میان خودروهای دنده ای و دارای کلاج، همراه با جعبه دنده 6 سرعته دستی تولید شده است. این مدل فراری دارای حداکثر سرعت 320 کیلومتر در ساعت است که سرعت 0 به 100 را در 3.6 ثانیه طی میکند. لازم به ذکر است فراری F50 دارای بدنه کربن-فیبری است.


تا کنون 2 عدد خودروی فراری به آمریکا رفته است که یکی از آنها صفر کیلومتر است و دیگری تصادفی و تعمیری است و تنها سوال خریداران مقدار قیمت این خودرو است که تاکنون بین 3 الی ۳.۵ میلیون دلار برای سال بعد در یکی از بزرگترین حراج ها تخمین زده شده است با این که احتمال افزایش قیمت نسبت به این مقدار تخمین زده شده، زیاد است که تنها دلیل آن هم، تعداد محدود خودروی فراری مشکی در جهان است!