در بازار خودرو امروز، مرسدس AMG GT 63 S یکی از سریع‌ترین خودروهای سدان اسپرت در بازار است. بااین‌حال، توانایی‌های فراوان این خودرو ازنظر تیونرها جذابیتی ندارد و آن‌ها همیشه به فکر افزایش قدرت خودرو هستند. شرکت پوزایدون (Posaidon) نیز چنین نظری دارد و در آخرین پروژه، به‌سراغ مرسدس AMG GT 63 S رفته تا با اعمال تغییراتی، حدود 200 اسب‌بخار به قدرت این خودرو اضافه کند. تغییرات تیونر پوزایدون در این خودرو تنظیم ECU و نصب سیستم اگزوز جدید را شامل می‌شود و بدین‌ترتیب، قدرت موتور AMG GT 63 S را به 880 اسب‌بخار رسانده است. 

POSAIDON RS 830 Basis AMG GT 63 S_16

برای مقایسه باید بدانید نسخه‌ی استاندارد AMG GT 63 S درحدود 630 اسب‌بخار قدرت دارد و در 3.1 ثانیه می‌تواند سرعت خود را از صفر به 100 کیلومتربرساعت برساند. پوزایدون بسته‌ی سفارشی RS 830 را نیز برای عرضه دارد که قدرت آن مقداری کمتر و 830 اسب‌بخار است. بسته‌ی قوی‌تر که 880 اسب‌بخار قدرت دارد، با نام +RS 830 و قیمت 24 هزار یورو (حدود 26 هزار دلار) عرضه می‌شود.

پوزایدون درکنار تقویت AMG GT 63 S گواهینامه‌ی TUV را نیز به مشتریان خود ارائه می‌کند. این گواهینامه نشان می‌دهد تمامی تغییرات انجام‌شده روی خودرو ازنظر قوانین کشور آلمان تأییدشده هستند و مشکلی از این نظر وجود ندارد. برای کسانی که به سدانی 880 اسب‌بخاری علاقه‌ای نداشته باشند، پوزایدون همین کیت را برای سوپراسپرت AMG GT کوپه نیز عرضه می‌کند. قابلیت تیونینگ درخورتوجه محصولات جدید AMG باعث می‌شود شرکت‌هایی مثل پوزایدون به‌راحتی بتوانند با اعمال تغییراتی ساده در خودرو، خودروهایی بسازند که توانایی حرکتی در حد سوپراسپرت‌ها داشته باشند.
 

منبع: زومیت