درحالی‌که شمارش معکوس معرفی نسل جدید پیکاپ ایسوزو دی مکس در تایلند شروع شده، نسل فعلی این خودرو در بریتانیا یک نسخه‌ی سفارشی با نام بلید پلاس را دریافت کرده است.


این پیکاپ تنها به تعداد 150 دستگاه تولید خواهد شد و بر پایه‌ی مدل عادی بلید دو کابین شکل گرفته است. قیمت دی مکس بلید پلاس سفارشی مجهز به گیربکس دستی و اتوماتیک به ترتیب از 29999 و 30999 پوند شروع می‌شود. افزایش قیمت 1190 پوندی این خودرو نسبت به نسخه‌ی عادی با اضافه شدن برخی ویژگی‌های جدید توجیه شده است.


شما می‌توانید از بین رنگ‌های مشکی میکا، خاکستری میکا و قرمز یکی را برای بدنه انتخاب کنید. در محفظه بار هم می‌توان خیمه‌ی آلفا تایپ E یا پوشش مانتین تاپ با میله‌های اسپورت مشکی را سفارش داد. خیمه‌ی آلفا تایپ E دارای شیشه‌های جانبی، میله‌های سقف مشکی و قفل مرکزی بوده و دومی هم فضایی کاربردی را با ظاهری اسپورت ترکیب کرده است.

 


این پیکاپ سفارشی در بدنه دارای رکاب‌های متفاوت، چراغ‌های بیشتر روی سپر، نوشته‌ی بلید پلاس و رینگ‌های 19 اینچی می‌باشد. شما همچنین شاهد نصب دوربین‌های جلو و عقب، دستیار درب پشتی، پوشش کابین ویژه، رکاب‌های داخلی نورانی و کف‌پوش‌های جدید خواهید بود. شارژ بی‌سیم گوشی‌های هوشمند و نشان شماره‌دار داخل کابین هم جزو دیگر ویژگی‌های دی مکس بلید پلاس سفارشی به شمار می‌روند.


ایسوزو گفته این خودرو از هم‌اکنون قابل سفارش بوده و ظرفیت یدک کشی 3500 کیلوگرمی دارد. گارانتی 5 ساله/201168 کیلومتری به همراه امداد جاده‌ای 5 ساله در بریتانیا نیز جزو دیگر ویژگی مثبت این خودرو محسوب می‌شود.

 

 

منبع: پدال