فراری 458 یکی از آخرین و خاطره‌انگیزترین محصولات 8 سیلندر تنفس طبیعی این خودروساز ایتالیایی بوده و البته جزو زیباترین خودروهای چند سال اخیر فراری نیز محسوب می‌شود. این 458 اسپایدر ویژه‌ای که مشاهده می‌کنید نسبت به دیگر خودروهای فروشی کمی فرق می‌کند!


همان‌گونه که می‌بینید، اگرچه 458 خودروی بسیار جذابی است اما دچار حادثه شده و کاملاً سوخته است. همه‌ی آن چیزی که دیده می‌شود فلزات ذوب شده و پودری است که روی زمین باقی مانده و آهن زنگ‌زده هم میانشان خودنمایی می‌کند.


البته دیدن فروش برخی خودروهای آتش گرفته در آمریکا غیرعادی نیست اما هنوز هم نمی‌دانیم که چه افرادی چنین چیزهایی را می‌خرند. البته شاید برخی افراد تنها به خاطر شماره شاسی و بدنه اقدام به خرید چنین خودروهای از بین رفته‌ای بکنند.


واضح است که این فلزات ذوب شده دیگر به خودرو تبدیل نخواهند شد زیرا چیزی برای بازگشت وجود ندارد. حتی یک قطعه از خودرو جان سالم به در نبرده تا بتوان گفت حداقل می‌توان آن را در خودروی دیگری نصب کرد.


اما جدای از خنده و شوخی، این حراجی در دسته‌ی خودروهای بهتر قرار داشته و نشان می‌دهد که مسئول فروش 458 یاد شده دارای مسئولیت تائید شده برای انجام کارهایی همچون شستن یا جاروی داخل خودرو بوده است. البته فکر نمی‌کنیم که شستن این خودرو کار صحیحی باشد!

 

 

 

منبع: پدال