هفت نکته که جنسیس G80 را به یک انتخاب هوشمندانه برای خریداران تبدیل می کند

در بازار خودرو، خرید یک خودرو که بیشترین طرفدار را داشته و یا تهیه نمونه هایی از خودروهای با کیفیتی مانند مدل های تولیدی شرکت بی ام دبلیو (BMW) و مرسدس بنز (Mercedes Benz) کار بسیار سختی نبوده و هر کسی با اندکی تحقیق و جستجو خواهد توانست نمونه مورد نظر خود را پیدا نموده و اقدام به خرید آن نمایند. اما در این بازار رقابتی و شلوغ خودروهایی نیز وجود دارند که با وجود اینکه مانند نمونه های دیگر از نام و شهرتی خاص برخوردار نبوده اما خودروهایی بسیار با کیفیت و مناسب بشمار می آیند. یکی از این نمونه های مدل جنسیس (Genesis) شرکت خودرو سازی کره ای هیوندای (Hyundai) است. در این نوشته هفت دلیل را برای شما ارائه خواهیم کرد که این خودرو را به یک انتخاب بسیار هوشمندانه برای رانندگان حرفه ای تبدیل می کند.

قیمت مناسب و برابر با ارزش خودرو

در اینجا ممکن است این سوال برای شما پیش آید که قیمت این خودرو در حدود قیمت خودرو های بسیار مشهور و محبوبی مانند آئودی (Audi)، مرسدس بنز، بی ام دبلیو و یا حتی مدل هایی از آکورا (Acura) بوده و یا در مواقعی حتی از آنها نیز بیشتر است. پس چه دلیلی وجود دارد که خرید این خودرو را به جای دیگر رقبای قدر موجود در بازار امری عقلانی می نماید؟ اما با توجه به امکانات و تجهیزاتی که در این خودرو وجود دارد، این قیمت مبلغی معقول و مناسب بوده و حتی در تیپ پایه نیز از لحاظ سطح امکانات و ویژگی ها در مکانی بالاتر از بسیاری از این رقبا قرار می گیرد. بسیاری از ابزار و ادوات موجود در جنسیس G80 در حد و اندازه خودروهای لوکس بوده و کابین این خودرو را به مکانی مجلل با قیمتی پایین تر از رقبا لوکس تبدیل می نماید.

وجود یک کابین تاثیرگذار و بی صدا

جنسیس G80 خودرویی است که با توجه به امکانات بسیار بالا و کابین راحت و بی صدا، شما را از دنیای بیرون و سر و صدا و شلوغی های آن جدا نموده و تجربه ای آرام همراه با راحتی بسیار بالا در مسیرهای روزانه شهری را برای شما فراهم می نماید. کابین مجهز جنسیس G80 تفاوت های زیادی با دیگر خودروهای سدان لوکس داشته و رقبایی مانند آکورا و اینفینیتی (Infiniti) را در کنار خود می بیند.

امکانات و تجهیزات بسیار بالا در بخش های مختلف

هیوندای جنسیس G80 در پایین ترین تیپ و مدل پایه قیمتی برابر با 41.400 دلار  دارد. از تجهیزات استاندارد این خودرو می توان به چراغ های جلویی مجهز به لامپ های زنون (Xenon)، سیستم کنترل سرعت تطبیقی (Adaptive Cruise Control)،‌ ورود بدون نیاز به کلید (Keyless) و روشن کردن خودرو بوسیله دکمه مخصوص، سیستم تشخیص نقطه کور (Blind Spot Monitoring)، سیستم تشخیص وجود ترافیک در بخش عقبی خودرو (Rear Cross Traffic System)، سیستم کنترل مسیر حرکت بین خطوط جاده (Lane Departure System)، غربیلک فرمان قابل تنظیم به صورت الکتریکی، صندلی های جلویی مجهز به گرمکن، ابزار و ادوات داخلی مجهز به روکش چرمی، سیستم ناوبری ماهواره ای، رادیوی ماهواره ای، پشتیبانی از رادیوهای HD و پشتیبانی از نرم افزارهای Apple CarPlay و Android Auto به منظور ارتباط و هماهنگی با نرم افزارهای موجود بر روی گوشی های تلفن همراه هوشمند اشاره کرد. همانطور که مشاهده کردید تجهیزات این خودرو بسیار زیاد بوده و مجهز به امکاناتی شده که حتی در خودروهای سدان لوکس با قیمت هایی بالاتر از جنسیس G80 نیز به صورت استاندارد وجود نداشته و تنها به صورت انتخابی (آپشن) و با پرداخت هزینه اضافی عرضه می گردند.

فضای مناسب و زیاد کابین

مرسدس بنز های کلاس C و آئودی A4 نمونه هایی هستند که کابین مناسبی را برای راننده و سرنشینان به ارمغان آورده و مجهز به امکانات مناسبی شده اند. اما در زمینه فضای کابین نمونه های نامبرده، حرکت با ظرفیت کامل، تجربه ای همراه با راحتی و آسایش نبوده و سرنشینان با فضای نسبتا کمی برخوردار هستند. فضای موجود برای سرنشینان صندلی های عقب در جنسیس G80 بسیار زیاد بوده و افراد هیچگونه احساس فشردگی را نخواهند داشت. فضای موجود در این خودرو در حد و اندازه های سدان های لوکسی بوده که حداقل قیمتی معادل 10.000 دلار  را دارند. در مجموع اگر شما از افرادی هستید که علاقه به مسافرت های شهری و بین شهری را همراه با دوستان و همکاران خود دارید، این خودروی بزرگ قطعا یک نمونه بسیار مناسب برای شما خواهد بود.

جلب توجه عابران و رهگذران

در تمامی مدتی که این خودرو برای انجام تست های فنی در اختیار ما بود به طور مرتب با سوالاتی مانند: "این چه خودرویی است؟" و "جنسیس چیست؟" از جانب علاقمندان و عابران پیاده روبرو می شدیم. پاسخ ما به این سوال یک جمله ساده بود: "جنسیس یک خودروی لوکس و مجلل است. این خودرو همانند بخش لکسوس (Lexus) شرکت تویوتا (Toyota)، آکورا شرکت هوندا (Honda) و آئودی (Audi) گروه خودرو سازی فولکس واگن (Volkswagern) بوده و بخشی از شرکت خودرو سازی کره ای هیوندای (Hyundai) است که به طور تخصصی بر روی خودروهای لوکس و مجلل فعالیت می نماید." جنسیس تنها در کشور کره جنوبی تولید شده و از آنجا به سایر نقاط جهان ارسال می گردد. این خودرو یک نمونه سدان سایز بزرگ بوده و برای رقابت با نمونه های کلاس E مرسدس بنز و سری 5 مدل های تولیدی شرکت بی ام دبلیو طراحی و ساخته شده است.

همیشه خودروهای پر زرق و برق نمونه های برتر نخواهند بود

شاید شما از لحاظ مالی در مرحله ای باشید که توانایی خرید یک خودرو پر زرق و برق و مزین شده به یک برند معروف و خاص را داشته و علاقه به نمایش آن به همکاران و دوستان را داشته باشید. در حال حاضر افراد کمی هستند که به برند این شرکت اعتماد کرده و آن را به عنوان یک خودرو لوکس انتخاب می نمایند. البته بیشتر این مسائل جنبه های ظاهری بوده و در صورتیکه نشان 3 پره (مرسدس بنز) و 4 پره (بی ام دبلیو) را از روی رقبای لوکس و مجلل این خودرو برداریم، تبدیل به نمونه هایی بسیار معمولی خواهند شد. البته در حال حاضر جنسیس G80 نیز چشم ها را خیره می کند اما این مساله بیشتر به دلیل قیمت بسیار مناسب آن است.

حضور موفق و تاثیر گذار در بازار

تا به اینجا تنها در مورد توانایی ها و قابلیت هایی نظیر قیمت، فضای موجود در کابین و امکانات جنسیس G80 مدل سال 2017 میلادی صحبت کرده ایم. اما این خودرو موارد دیگری نیز داشته که آن را به یک نمونه مناسب تبدیل می کند. جنسیس G80 مدل سال 2017 میلادی خودرویی است زیبا با طراحی جذاب بدنه و جلوپنجره برآمده. هرچند این خودرو نمونه ای بسیار محبوب و مشهور در بازار خودرو بحساب نمی آید اما خودرویی ناشناس و گمنام نیز نخواهد بود. این خودرو با موتور های شش سیلندر خورجینی و هشت سیلندر خورجینی به بازارها عرضه شده و رانندگی نرم و مطلوبی را برای راننده و سرنشینان به همراه می آورد. در مجموع در مورد جنسیس G80 باید گفت که فارغ از قیمت و برند نصب شده بر روی خودرو، جنسیس G80 خودروییست بسیار مناسب همراه با قابیلت های دینامیکی و تجهیزات بزرگ و کوچک که می تواند به نمونه ای بسیار محبوب و مشهور برای خریداران سخت گیر خودروهای سدان لوکس (Luxury Sedan) تبدیل گردد.