دو سال پس از معرفی در کشور ژاپن، مزدا CX-8 به‌روزرسانی شده است. جدیدترین نسخه از این خودروی زیبا تا پایان ماه آینده میلادی روانه‌ی نمایندگی‌های فروش خواهد شد.


این شاسی‌بلند سه ردیفه که در نمایشگاه توکیو 2019 حضور یافته با مشخصات متفاوتی در دسترس بوده و قیمت آن از 27153 تا 45046 دلار اعلام شده است.


خب ویژگی‌های جدید CX-8 2020 چه چیزهایی هستند؟ در واقع چیز زیادی مدنظر نیست و برخی از آن‌ها دسترسی راحت‌تر به ردیف سوم، صندلی‌های گرم شونده ردیف دوم، نگهدارنده های لیوان و پورت‌های USB، صندلی‌های کاپیتانی با چرم ناپا، تریم چرم مشکی و پورت‌های USB در ردیف سوم برخی مدل‌ها می‌باشند.


در برخی تریم های این خودرو سانروف برقی سفارشی و صفحه‌نمایش 8 اینچی مرکزی هم نصب شده است. ابعاد جعبه زیر محفظه بار هم با افزایش 19 واحدی به 84 لیتر رسیده است. البته زمانی که سیستم صوتی پریمیوم Bose در خودرو نصب شده باشد فضای زیر صندوق برابر با 56 لیتر خواهد بود.


تمامی پیشرانه‌ها را هم‌اکنون می‌توان با سیستم چهار چرخ محرک همراه کرد. این سیستم چهار چرخ محرک با دستیار کشش آفرود در دسترس می‌باشد که به منظور بهبود چسبندگی با کنترل کشش همکاری می‌کند.

 


اما عضو جدید خانواده‌ی مزدا CX-8 مدل سفارشی Exclusive Mode است که در بالاترین سطح قرار داشته و از تجهیزات رفاهی و ایمنی بیشتری سود می‌برد. در صندلی‌های ردیف دوم این مدل می‌توان به صندلی‌های سردکن دار و دسترسی راحت‌تر به ردیف عقبی اشاره کرد.

 

 

 

 

منبع: پدال