دنیای آفرودرهای خشن و سرسخت پذیرای دو عضو جدید یعنی شاسی‌بلند بولینگر B1 و پیکاپ کروکب B2 خواهد شد.


قیمت هر دو خودرو از 125 هزار دلار شروع شده و تولیدشان از سال 2020 کلید خواهد خورد اما اولین نمونه‌ها در سال آینده به دست مشتریان خواهند رسید. برای قطعی شدن فرایند خرید این خودروها باید سپرده‌ای 1000 دلاری را نزد سازنده به امانت گذاشت.


نیروبخش این دو تراک جدید دو پیشرانه‌ی الکتریکی است که قدرت ترکیبی 614 اسب بخاری و گشتاور 906 نیوتون متری دارند. این خودروها با استفاده از مجموعه باتری 120 کیلووات ساعتی می‌توانند مسافت 322 کیلومتری را طی کنند. ترمز احیا شونده و شارژ سریع هم جزو ویژگی‌های محصولات جدید بولینگر به شمار می‌روند.

 


بولینگر گفته این دو خودرو ارتفاع 381 میلی‌متری از سطح زمین دارند. سیستم تعلیق هیدروپنوماتیک بکار رفته هم به‌صورت دستی قابل تنظیم بوده بنابراین پیکاپ و شاسی‌بلند این شرکت را می‌توان تا 127 میلی‌متر تغییر ارتفاع داد. رانندگان همچنین با استفاده از شیفتر روی ستون فرمان می‌توانند دنده‌های سبک و سنگین را انتخاب نمایند. همچنین دیفرانسیل‌های قفل شونده الکترونیکی نیز با استفاده از سوئیچ‌های روی داشبورد فعال و غیرفعال می‌شوند.


این خودروها رنگ بدنه‌ی مشکی و پوشش محافظتی زیر بدنه دارند. همچنین شیشه جلو، پنجره‌ها، درب‌ها و سقف‌ها را به‌سادگی می‌توان جدا کرد تا تجربه‌ای فراموش‌نشدنی در طبیعت به دست آید.

 


داخل کابین B1 و B2 چهار صندلی انفرادی گرم شونده و با پوشش چرمی وجود دارند. چراغ‌های LED، خروجی برق 110 ولتی، سیستم تهویه مطبوع، تریم کروم و آلومینیوم و… هم جزو دیگر ویژگی‌های این دو خودرو هستند.

 

 

 

منبع: پدال