در پی رونمایی جدید از خودروی  پژو 207، بسیاری از منتقدان به مقایسه‌‌ی این خودرو با خودروی مدل قبلی آن پرداختند و تغییرات در خودروی جدید پرداختند. پیشنهاد خرید این خودرو برای کسانی که بین 37 تا 42 میلیون است.  خودروی پژو 207 بدنه‌ی آن از هاچ‌بک به صندوقدار تبدیل شده است. اما  پژو 206 مشتریان زیادی دارد. از نظر استفاده از موتور 1578 سی سی مدل TU5 است و 4 سیلندر و 16 سوپاپ را دارد. این دو خودرو هر دو از یک استاندارد آلاینده از یورو4 است. این دو خودرو از جعبه دنده 5 سرعته برخوردار است. از نظر حجم باک هر دو 50 لیتری است.

پژو ۲۰۷ صندوقدار و پژو ۲۰۶ صندوقدار هر دو از موتور ۱۵۷۸ سی‌سی مدل TU5 استفاده می‌کنند که ۴ سیلندر و ۱۶ سوپاپ دارد. استاندارد آلایندگی هر دو خودرو یورو ۴ است. هر دو خودرو از جعبه دنده ۵ سرعته دستی استفاده می‌کنند. حجم باک هر دو خودرو ۵۰ لیتر است. اما در تفاوت‌هایی که این دو خودرو دارند باید به توان خروجی پژو206 صندوقدار 110 اسب بخار در مقایسه پژو207 صندوقدار ۱۰۵ اسب بخار اشاره کرد. از نظر سرعت نیز متفاوت هستند این دو خودرو برای مثال پژو ۲۰۶ صندوقدار می‌تواند به سرعت حداکثری ۱۹۳ کیلومتر بر ساعت می‌رسد و سپس نهایت سرعت پژو ۲۰۷ صندوقدار ۱۹۰ کیلومتر بر ساعت افزایش پیدا کرده است.

در بخش‌های مختلف دیگر نیز تفاوت‌هایی با هم دارند،  پژو ۲۰۷ و ۲۰۶ صندوقدار به ترتیب در مدت زمان‌ ۱۱.۶ و ۱۱.۴ ثانیه از سکون به سرعت صد کیلومتر بر ساعت می‌رسند. مصرف سوخت پژو ۲۰۶ صندوقدار در شهر ۹، خارج از شهر ۵.۳ و به صورت ترکیبی ۶.۶ لیتر در ۱۰۰ کیلومتر است. مصرف سوخت پژو ۲۰۷ صندوقدار در شهر ۹، خارج از شهر ۵.۵ و به صورت ترکیبی ۶.۸ لیتر در ۱۰۰ کیلومتر است.
از نظر قیمت نیز باید به قیمت  پژو ۲۰۶ صندوقدار V8 در کارخانه و نمایندگی‌های ایران خودرو ۳۷ میلیون و ۳۳۸ هزار تومان و در بازار حدود ۳۸ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان اشاره کرد. در مورد قیمت حدودی پژو ۲۰۷ صندوقدار در کارخانه و نمایندگی‌های ایران خودرو حدود ۴۱ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان و در بازار حدود ۴۳ تا ۴۴ میلیون تومان خواهد بود. که تفاوت قیمت چند میلیونی با یکدیگر دارند. برای ارزیابی و کارایی خودروی 207 و مقبولیت آن در میان مردم باید چندماه دیگر به ارزیابی آن پرداخت.

جدول مشخصات فنی این دو خودرو نیز در جدول زیر می‌توانید بررسی کنید: 

مشخصات خودرو

پژو ۲۰۶ صندوقدار وی۸

پژو ۲۰۷ صندوقدار

نوع موتور

TU5

TU5

حجم موتور (سی‌سی)

۱۵۸۷

۱۵۷۸

حداکثر قدرت خروجی(اسب بخار)

۱۱۰

۱۰۵

استاندارد آلایندگی

یورو ۴

یورو ۴

حداکثر سرعت (کیلومتر بر ساعت)

۱۹۳

۱۹۰

شتاب صفر تا صد (ثانیه)

۱۱.۴

۱۱.۶

جعبه دنده

۵ سرعته دستی

۵ سرعته دستی

مصرف سوخت شهر (لیتر در ۱۰۰ کیلومتر)

۹

۹

مصرف سوخت خارج شهر (لیتر در ۱۰۰ کیلومتر)

۵.۳

۵.۵

مصرف سوخت ترکیبی (لیتر در ۱۰۰ کیلومتر)

۶.۶

۶.۸

حجم بانک بنزین

۵۰

۵۰