اعلام شرایط فروش متنوع کیا اپتیمای نسل جدید

اطلس خودرو نماینده‌ی شرکت کیا موتورز کشور کره‌ی جنوبی، شرایط متنوعی برای فروش نقدی و یا اقساطی سری جدید کیااپتیما GT-Line را اطلاع‌رسانی کردبا وجود اینکه زمان چندانی از ورود سری جدید از خودروی کیا اپتیما GT-Line به بازار کشور نمی‌گذرد اما این سدان جذاب و محبوب توانسته در همین مدت کوتاه با استقبال زیادی از سوی خریداران روبرو شود و به عنوان یکی از محبوب‌ترین محصولات شرکت کیا در بازار ایران شناخته شده است. به همین دلیل اطلس خودرو، نماینده‌ی کمپانی کیا برای تشویق و تسهیل خرید این خودروی زیبا، برای علاقمندان به این سدان شرایط فروش متنوعی را ترتیب داده است به صورتی که خریداران می‌توانند با توجه به شرایط خود اقدام به خرید نقدی و یا اقساطی کیا اپتیما با شرایط متنوع کنند. مارا در موتوتل همراهی کنید.
اکنون ارزش نقدی کیا اپتیما 173 میلیون تومان است که در صورت خرید نقدی، خودرو ظرف مدت 30 روز به خریدار تحویل داده می‌شود. برای خرید اقساطی این خودرو می‌توان با پرداخت 85 میلیون تومان به صورت پیش‌پرداخت و سپس مابقی مبلغ را در اقساط 12،18،24،30 و یا 36 ماهه پرداخت کرد. مبلغی که برای اقساط در این شرایط لازم است پرداخت شود بین 3.5 تا 8.4 میلیون تومان قرار دارد. خودروهایی که در این شرایط به دست خریداران می‌رسد دارای بیمه‌ی شخص ثالث هستند، هم چنین هزینه‌های شماره‌گذاری، پلاک و عوارض شهرداری هم در مبلغ دریافتی لحاظ شده است و لازم نیست خریداران مبلغ دیگری برای این موارد پرداخت کنند.

مشخصات فنی کیا اپتیما
موتور این خودرو که حجم 2.4 لیتری دارد می‌تواند قدرتی معادل 172 اسب بخار را ایجاد کند. نیروی این موتور توسط گیربکسی 6 سرعته و خودکار _ تیپ‌ترونیک_ به چرخ‌های جلو منتقل می‌شود. این خودرو با داشتن طولی برابر 4885 و فاصله‌ی محوری 2805 میلی‌متری به عنوان یک خودروی جادار ارزیابی می‌شود. به علاوه در طراحی نسل جدید اپتیما، خودرو کمی بزرگ‌تر از اندازه‌ی واقعی خود به نظر می‌رسد.

امکانات کیا اپتیما GT-Line
در این خودرو شاهد امکاناتی نظیر چراغ‌های زنونی به همراه سیستم شستشوی چراغ‌ها و تنظیم ارتفاع خودکار چراغ‌ها، چرخ خودکار چراغ‌ها در پیچ، کروز کنترل خودکار، سیستم ورود و استارت بدون نیاز به کلید، آینه‌های تاشو برقی، وجود گرم کن برای فرمان و صندلی‌ها، وجود سرد کن برای صندلی‌های جلو، سیستم صوتی هارمن کرادن، سقف پارانوما و سانروف، دوربین عقب، تنظیم الکتریکی صندلی‌ها با حافظه یکپارچه با آینه‌ها، ترمز پارک برقی، تعویض دنده از پشت فرمان و تهویه‌ی خودکار دوگانه هستیم.

ایمنی
کیا اپتیما را می‌توان یک خودروی کاملا ایمن ارزیابی کرد چراکه دارای هفت کیسه هوا (شامل کیسه هوای زانو)، سیستم کمکی کنترل حرکت در شیب‌های سربالایی، سیستم کنترل پایداری خودرو، سیستم کنترل پایداری الکترونیک، ترمزهای مجهز به EBD و ABS و نمایشگر فشار باد در تایرها است.