شرکت صنعتی ایران‌خودرو، پیش‌فروش خودروی شاسی‌بلند اتوماتیک هایما S7 توربوشارژ و همین طور هایما اتوماتیک S7 2000 را به طور ویژه در بهمن‌ماه سال جاری آغاز کرد. این ثبت‌نام از روز یک‌شنبه دهم بهمن‌ماه آغاز و تا سی‌ام بهمن ادامه خواهد داشت. در موتوتل ما را همراهی کنید.
شرایط خرید خودروی هایما در سایت شرکت ایران‌خودرو با دو پیش‌پرداخت متفاوت صورت می‌گیرد. روش اول به این صورت است که با پرداخت 43 میلیون تومان ، خودرو را ثبت‌نام کرده و در فروردین 96 با سود مشارکت 19 درصد و سود انصراف 18 درصد یا در اردی‌بهشت ماه را سود 20 درصد و سود انصراف 19 درصد و یا در نهایت در خرداد سال آتی با سود مشارکت 21 درصد و سود انصراف 19 درصد، خودروی خود را تحویل بگیرید و پس از آن مابقی هزینه را پرداخت نمایید.
دومین روش این است که در هنگام ثبت‌نام ، مبلغ 40 میلیون تومان پرداخت کنید، سود مشارکت و انصراف در تمامی موارد مانند روش اول است اما خودروی هایما S7 2000 اتوماتیک ، مردادماه سال آینده با سود مشارکت 21 درصد و سود انصراف 20 درصد و یا در شهریور 96 با سد مشارکت 21 درصد و سود انصراف 20 درصد به شما تحویل داده خواهد شد.
مشخصات هایما S7 2000
این خودرو دارای یک موتور استاندارد با 4 سیلندر و 16 سوپاپ است که مجهز به سامانه‌ی زمان‌بندی سوپاپ‌ها می‌باشد. قدرت این موتور به 148 اسب بخار می‌رسد و می‌تواند گشتاوری 180 نیوتون‌متری را در دور 4500 موتور ایجاد نماید. این خودرو دارای گیربکس 5 سرعته  دستی و یا در سورت سفارش به صورت گیربکس 5 سرعته ی اتوماتیک است که نیروی موتور را به محورها می‌رساند. رینگ‌های این خودرو در دو نوع 17 اینچی در مدل اتوماتیک و 16 اینچی برای مدل دستی است.
میزان مصرف سوخت ترکیبی برا این پیشرانه در نسخه‌ی دارای جعبه‌دنده‌ی دستی ، 8.1 لیتر برای هر 100 کیلومتر است . این میزان برای همین پیشرانه به همراه جعبه‌دنده‌ی اتوماتیک به 8.8 لیتر برای هر 100 کیلومتر می‌رسد. این میزان از مصرف سوخت به عنوان یک نقطه قوت برای این خودرو در قیاس با شاسی بلندهای دیگر بازار به حساب می‌آید. شرایط پیش‌فروش هایما را  می‌توانید در جدول زیر مشاهده نمایید.