پیش از این هیچ تهران نشینی صدای زوزه این خودروی ایتالیایی را نشنیده بود اما دامادی اهوازی جشن عروسی خود را برای همیشه در ذهن ساکنین تهرانی ثبت کرد. این داماد اهوازی یک اتومبیل فراری را برای مراسم عروسی خود با پلاک موقت وارد کشور کرد و پس از عروسی خود آن را به تهران آورد. متخصصین خودرو نیز فرصت را غنیمت شمردند و برای تست این خودرو در محل حاضر شدند. در موتوتل همراه ما باشید.
 این مدل خاص از کالیفرنیا  T، همانند مدل استاندارد، یک موتور توربوی ۳/۸ لیتری V8 دارد که قدرتی به میزان ۵۵۳ اسب‌بخار و گشتاوری برابر ۷۵۵ نیوتن‌متر تولید می‌کند؛ موتوری که باعث می‌شود که این کانورتیبل در عرض ۳/۶ ثانیه به شتاب ۱۰۰ کیلومتر بر ساعت برسد و حداکثر سرعتی برابر ۳۱۵ کیلومتر بر ساعت ثبت کند

اگر بخواهیم از داخل کابین این خودرو زیبا صحبت کنیم باید بگوییم که طراحی داخلی آن با داشبوردی پوشیده از آلکانترا، تریم فیبر کربنی مشکی مات و صندلی‌های آلکانترا با قسمت‌های پارچه‌ای «فوق‌چسبان»، جذابیتی ویژه به آن بخشیده است، این مدل همچنین دارای جای پای آلومینومی سیاه‌رنگ و یک نشان ویژه “24 Heures SPA Victoire PRO AM 2015” بر روی داشبورد است. ضمن اینکه یک سری کف‌پوش‌های ویژه ضدّ گلوله در این خودرو استفاده شده که از موادی موسوم به «سوپر فابریک» ساخته شده‌اند.
گفته میشود که این مدل از خودروی فراری گران­ترین خودرو جهان به حساب می­اید و اگر در کشورمان پلاک شود و تمام هزینه­ های آن نیز در نظر گرفته شود حدود یک میلیارد و چهارصد میلیون تومان به فروش خواهد رسید.