رونمایی از ام وی ام X22 در پاساژ کوروش تهران

کمپانی مدیران خودرو از آخرین محصولش ام وی ام کراس اوور شهری، پرده برداری کرد. پس از رونمایی این خودرو در پاساژ کوروش در غرب تهران، طرفداران صنعت خودرو از آن به شدت استقبال کردند.این خودرو پس از رونمایی شدن در پکن واقع در چین، نام چری تیگو  تری ایکس را در این کشور به خود گرفته است اما در بازار های ایرانی به آن MVM X22 گفته می شود.این خودرو علاوه بر چین در  بازار کشور های شیلی، برزیل، روسیه و ایران نیز به طور هم زمان عرضه می‌گردد و در این بخش جدید، چری رونمایی خواهد شد.

 ام وی ام X22 در معرض دید همگان قرار گرفت.
طراحی ام وی ام X۲۲ یا همان تیگو تری ایکس از زبان دیزاین جدید چری، Life in motion ، گرفته شده و سازندگان آن تمام سعی خود را کرده اند که به روز بودن و قدرت آن کاملا آشکار باشد. در روند آزمایش کار آمدی این خودرو، بیش از ۲۰۰ دستگاه خودرو در ۱۰۰ تست انجام شده با طی بیش از ۱۱ میلیون کیلومتر مسافت، مورد بررسی قرار گرفته‌اند.

عرضه ام وی ام X۲۲به زودی در ایران
ام وی ام X۲۲ که قرار است در ایران عرضه شود، خودروی کراس اوور کم حجمی است که دارای ۱۷۶۰ میلی متر عرض، ۴۲۰۰ میلی متر طول و ۱۵۷۰ میلی متر ارتفاع است و وزن آن در مدل خودکار، ۱۲۴۵کیلوگرم محاسبه شده است. موتور نصب شده بر این خودروی ساخت کشور چین، ۴سیلندر خطی است که ۱۴۹۷ سی‌سی حجم را اشغال می‌کند و دو نوع گیر بکس روی آن قابل کارگذاری است، (۴ سرعته خودکار یا ۵ سرعته دستی). این موتور حداکثر قدرت تولیدی ۱۰۵ اسب بخار در ۶۰۰۰ دور دقیقه و ۱۳۵ نیوتن متر در ۲۷۵۰ دور در دقیقه را دارد و حداکثر سرعت این خودرو هنگام استفاده از گیربکس خودکار، ۱۶۰ کیلومتر در ساعت بوده و مصرف سوخت آن با استفاده از این مدل گیربکس، ۶.۱ لیتر در سیکل ترکیبی است؛ در حالی که مصرف در گیربکس دستی به ۵.۹ لیتر هم می رسد.ام وی امX ۲۲ امکانات رفاهی بسیار خوبی داشته و هر دو مدل دستی و اتوماتیک آن مجهز به امکاناتی همچون کروز کنترل، مانیتور۸ اینچی لمسی، دوربین عقب، سنسور پارک عقب، رینگ ۱۶ اینچ آلومینیومی، سان روف، بلوتوث و تهویه خودکار هستند.کمپانی مدیران خودرو هنوز قیمت این خودرو را اعلام نکرده است ولی به احتمال زیاد قیمت آن بین ۵۰ تا ۶۰ میلیون بر آورد می‌شود و با وجود ظاهر به‌روزتر و فریبنده‌تر، رقیب سر سخت خودروهایی همچون رنو ساندرو استپ وی و لیفان ایکس ۵۰ محسوب خواهد شد.