بر اساس آخرین اخبار رسیده، خودروهای الگانس نیروی انتظامی و پلیس در حال بازسازی و تغییر در ناوگان خودرویی پلیس است. سردار اشتری فرمانده نیروی انتظامی کشور خبر داد: نیاز به بازسازی خودروهای پلیس احساس شده است که بر این اساس در بین خودروهای تولید شده خودروی سراتو که تولید داخل است مورد توجه قرار گرفته است. در موتوتل همراه ما باشید.
ایشان در مورد انتخاب خودروی سراتو گفت:«ناوگان خودرویی پلیس احتیاج به بازسازی داشت برهمین اساس خودروی وارد شده با تصویب ستاد کل انتخاب شد و سراتو چون در داخل کشور تولید می‌شود مورد استفاده قرار خواهد گرفت.»
ایشان از تعداد خودروهای سراتو به عدد 200 خبر داد و گفت در بخش پلیس راهور پلیس انتظامی آماده استفاده از این خودروها است و در صورت تایید در کل کشور مورد استفاده خواهد بود. وی در مورد از رده خارج کردن بنزهای الگانس گفت تا زمانی که اجازه استفاده از این خودروی بنز را داشته باشیم از آن استفاده خواهیم کرد.
فرمانده نیروی انتظامی در ادامه با دفاع از عملکرد  پلیس در سالی که گذشت خبر از بهبودی در همه شاخص‌های پلیس داد و گفت که حرکت رو به جلویی را شاهد بودیم. ایشان اظهار امیدواری کرد که اعتماد مردم در موقع بحران در بالاترین سطح خودش باشد و اعتماد مردم را بالاترین پشتوانه پلیس خواند.
سردار اشتری همچنین ضمن تبریک یوم‌الله 22 بهمن خبر داد که نیروی انتظامی کلیه تدابیر امنیتی برای برگزاری این مراسم با امنیت و رفاه کامل در سراسر کشور را اتخاذ کرده است. برنامه های ترافیکی که به روز 22 بهمن نزدیک خواهد شد تا پایان مراسم ادامه خواهد داشت.