لورینسر یکی از مشهورترین تیونرهای آلمانی است که از سال 1977 میلادی شروع به کار کرده است. این بار این تیونر بر روی یکی از خودروهای آلمانی تیونینگ انجام داده است. در موتوتل همراه ما باشید.

اگر شما هم از جمله کسانی هستید که معتقدید کلاس ای‌های مرسدس بنز، ظاهر کسل‌کننده‌ای دارند شاید بهتر است نگاهی به تیونینگ لورینسر بیندازید تا نظرتان عوض شود. البته هنوز هم بعضی از منتقدان مرسدس بنز اعتقاد دارند که تفاوت خاصی بین بنزهای کلاس E با کلاس‌ها C و S لا اقل از لحاظ بصری وجود ندارد. اما این مشکل با سپردن این خودرو به این تیونر مشهور به طور کامل رفع می‌شود.
در واقع این خودرو شبیه به کلاس E است اما تفاوت‌های کمی هم با نمونه‌ی اصلی کلاس ای دارد. خصوصا وقتی که آن را با نسخه‌ی E50 مقایسه کنیم. لورینسر با داشتن تکه‌های فیبر کربن و ایجاد تغییر در رینگ‌های این خودرو که RS111 فورج هستند توانسته یک ظاهر خاص به بنز کلاس E بدهد.
در لورینسر علاوه بر تغییر در نمای ظاهری، به‌روزرسانی‌هایی در قسمت توان و عملکرد خودرو رخ داده است. این در حالی است که مدل‌های کارخانه‌ای خودروی AMG E43 4MATIC می‌تواند بیش‌ترین توان خروجی به میزان 400 اسب بخار را توسط آن ایجاد کند.
لورینسر در این مدل E50 توانسته قدرت خودرو را به میزان 40 اسب بخار افزایش دهد که باعث می‌شود بیش‌ترین توان خروجی به 440 اسب بخار برسد.