خودروی رنو کپچر از چهارشنبه بیستم بهمن 95 توسط سایت ایران‌خودرو پیش‌فروش می‌شود. ایران‌خودرو به این روزها به مناسبت دهه‌ی فجر و سی و هشتمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ، پیش‌فروش اینترنتی خودروی رنو کپچر مدل 2017 را آغاز می‌کند. در موتوتل همراه ما باشید.
بر اساس گفته‌های معاونت بازاریابی و فروش در گروه صنعتی ایران‌خودرو، پیش‌فروش خودروی رنو کپچر 2017 با امکانات  جدید از چهارشنبه بیستم بهمن‌ماه سال جاری در وب سایت فروش اینترنتی ایران‌خودرو شروع می‌شود.آقای مصطفی خان کرمی معاونت بازاریابی و فروش شرکت ایران‌خودرو در رابطه با این خودرو توضیح داد: رنو کپچر یک خودروی به‌روز و باکیفیت است که در بازار خودرویی کشوران فقط به واسطه‌ی گروه صنعتی ایران‌خودرو عرضه می‌شود. در مدل 2017 خودروی رنو کپچر علاوه بر امکانات و تجهیزاتی که قبلا در این خودرو وجود داشت  می‌توان به  مواردی مانند صندلی‌های چرمی، گرم کن برای صندلی‌های جلو ، کنسول میانی صندلی‌های جلو و شیشه‌های عقب و جانبی دودی اشاره کرد.
آقای خان کرمی ضمن اشاره به استقبال مشتریان از این خودرو افزود: برای پاسخگویی به تقاضای بازار، رنو کپچر های پیش‌فروش شده  در این ایام، در تیر و مرداد سال آینده تحویل داده خواهند شد.  برای ارائه‌ی طرح‌های بعدی فروش و عرضه‌ی رنو کپچر هم برنامه‌ریزی‌هایی در دستور کار قرار داده شده است.
گفتنی است متقاضیان برای تحویل خودروی رنو کپچر خود در تیرماه و مردادماه سال 96 باید مبلغ 55 میلیون تومان را برای پیش‌پرداخت ، واریز نمایند و در زمان تحویل نیز سود مشارکتی سالانه به میزان 18 درصد به خریداران تعلق خواهد گرفت.
توجه به این نکته الزامی است که پیش‌فروش خودروی رنو کپچر فقط به  صورت اینترنتی و به واسطه‌ی سایت روش اینترنتی شرکت ایران‌خودرو انجام خواهد گرفت.