اولین پنجره لمسی جهان در خودرویی شرقی

سانگ یانگ که یکی از شرکت های برتر با سابقه ای درخشان در صنعت خودروی کشور کره جنوبی می باشد، با استعانت از تلاش و کوشش مجدانه کلیه کارکنان و پرسنل خود از زمان تاسیس در سال 1954، همواره به مدد طراحی خاص، منحصر به فرد و پیشرفته محصولات خود و همچنین قابلیت های برجسته این محصولات، مورد لطف، عنایت و توجه مشتریان وفادار خود در سراسر جهان و کشور کره جنوبی بوده است. با توجه به دیدگاه و خط مشی کلان سانگ یانگ برای خلق یک محصول خاص، تولید اولین خودروی شاسی بلند چهار چرخ محرک در کره جنوبی در دهه 80 میلادی را می توان به عنوان تضمینی در اجرای این تعهد و دیدگاه دانست.
سرمایه‌گذاری ارزشمند این شرکت برای تبلور ایده تولید یک محصول منحصر به فرد در صنعت خودرو، نمایانگر گام اجرایی سانگ یانگ به عنوان مبدع تولید خودروهای شاسی بلند می باشد که با توسعه مستقل برندهای موسو و کوراندو در سال های دهه 80 میلادی، تحولی ژرف را در صنعت خودروی این کشور پدید آورد. در اوایل دهه 90 میلادی، شرکت مرسدس بنز به منظور ایجاد اتحادی استراتژیک و انجام همکاری های تکنولوژیکی و مدیریتی، به سرمایه گذاری کلان در شرکت سانگ یانگ مبادرت ورزید. این پیوستگی فنی به تولید خودروهای تجاری سبک (سال 1991)، موتورهای دیزل (سال 1993)، خودروهای سواری لوکس (سال 1993) و موتورهای بنزینی (سال 1993) منجر گردید.
نوآوری های فنی و مدیریتی و گسترش شبکه توزیع که ماحصل همکاری های دوجانبه دو شرکت می باشد، شرکت سانگ یانگ را به خودروسازی برتر در زمینه تولید خودروهای مجهز به فناوری پیشرفته در کشور کره جنوبی مشهور نمود.و اکنون نیز این کمپانی پر استعداد تلاش کرده است که طراحی‌های جدیدتری را در اختیار مشتریان خود قرار دهد. بنابراین با توجه به خط مشی این کمپانی تا پایان سال 2017 تکنولوژی سیستم پنجره لمسی عرضه عمومی خواهد شد. فناوری ویژه ای که کمپانی‌های دیگر نیز به فکر تولیدش بوده‌اند اما سانگ یانگ با تلاش های خستگی ناپذیر در آن پیشتاز خواهد بود.سانگ یانگ در حال برنامه‌ریزی برای ارائه سه محصول جدید طی سه سال آینده است، که این امر در ابتدا با رونمایی از نسل جدید SUV  بزرگ رکستون (Rexton) ، که رقیب هیوندای سانتافه است، آغاز خواهد شد. همچنین این خودروساز نسخه‌های الکتریکی جدیدترین مدل‌های خود را تا سال ۲۰۲۰ رونمایی خواهد کرد و در حال حاضر مشغول تست تیوولی الکتریکی است.