معرفی فیس‌لیفت تویوتا تاندرا و سکوئیا با پکیج جدید TRD Sport

تویوتا در نمایشگاه شیکاگو در کنار رونمایی از مدل رافور Adventuret به معرفی نسخه‌ی آپدیت شده‌ی پیکآپ تاندرا و همین طور خودروی SUV سکوئیای فول سایز پرداخت. تویوتا برای هر دو مدل از خودروهای یادشده یک پکیج جدید که TRD Sport نام دارد هم ارائه داده است. البته ارائه کردن این پکیج فقط قسمتی از تغییرات در نسخه‌ی جدید خودروهای سکوئیا و تاندرا است و مواردی مانند تغییر در طراحی بیرونی و بهبود ایمنی هم دیگر ویژگی‌های جدید این خودرو محسوب می‌شوند.تویوتا تاندرای 2018 پکیج ایمنی تویوتا را به صورت استاندارد بر روی خود دارد. این پکیج دارای یک سیستم پیشگیری از برخورد است که به تشخیص عابر پیاده، نوربالای اتوماتیک، هشدار خروج از خط و کروز کنترل مجهز شده است.در نمای ظاهری این پیکآپ هم تغییراتی مانند برخورداری از یک جلو پنجره‌ی جدید، چراغ‌های جلویی جدید الایدی، چراغ‌های روشنایی در روز و مه‌شکن برای تیپ‌های پلاتینوم، 1794 و لیمتید می‌شود.
تاندرای TRD Sport جدید در مدل‌های دو دیفرانسیل یا دیفرانسیل عقب و دو کابین یا دو کابین کشیده عرضه می‌شود و هر خریدار می‌تواند بر اساس خواست و نیاز خود، نمونه‌ی مطلوبش را انتخاب کند. پیشرانه‌ی موجود در زیر کاپوت این خودروی وانت بزرگ، حجمی برابر با 5.8 لیتر دارد. این پیشرانه ی V8 مس تواند قدرتی 381 اسب بخاری تولید نماید.اما به غیر از این تفاوت‌ها، نسخه‌ی TRD Sport تغییر در رنگ‌آمیزی را هم تجربه کرده است و قاب جلو پنجره، سپرها و آینه‌های کناری همگی هم رنگ بدنه شده‌اند. رینگ های 20 اینچی اسپرت آلیاژی، چراغ‌های روشنایی در روز، چراغ‌های جلوی LED، پروژکتورهای جلو و برچسب TRD Sport هم در قسمت انتهایی بدنه، دیگر تجهیزاتی است که به این خودرو اضافه شده است.
برای نمای بیرونی این خودرو هم رنگ‌های سوپر سفید، مشکی نیمه شب، خاکستری مغناطیسی، آبی فروزان و قرمز متالیک در نظر گرفته شده است. کف پوش‌های داخل خودرو هم دارای نشان TRD اسپرت شده‌اند.شمار زیادی از ویژگی‌های تاندرا TRD Sport در خودروی SUV فول سایز سکوئیا هم به چشم می‌خورد. به طور که این خودرو هم از همان پیشرانه ای استفاده می‌کند که برادر وانتش از آن بهره‌مند است و به صورت دو دیفرانسیل و دو دیفرانسیل عقب قابل خریداری است.سکوئیا بعد از حضور بلندمدتش در بازار، حالا یک فیس‌لیفت کوچک را معرفی کرده است تا بتواند هم چنین در برابر رقیبان آمریکایی سرسختش خودی نشان بدهد. تغییراتی که از آن‌ها صحبت می‌کنیم بیشتر در قسمت جلویی خودرو بروز پیدا کرده است به طوری که در این قسمت جلو پنجره، چراغ‌ها و سپر دست‌خوش تغییر شده‌اند.
نمای عقبی این خودرو تقریبا بدون تغییر ظاهر شده است.قاب کروم برای جلو پنجره، رینگ‌های اسپرت بیست اینچی، آینه‌های جانبی بهرنگ مشکی متالیک، قاب دودی رنگ داخلی چراغ عقب، نشان کرومی مشکی رنگ Sequoia روی در صندوق عقب، نشان مشکی رنگ TRD Sport بر روی درهای جلو و چراغ‌های ال‌ای‌دی جلو همراه با مه شکن و دی لایت را می‌توان از دیگر ویژگی‌های ظاهری سکوئیا TRD اسپرت دانست.اگر سری به داخل کابین این SUV فول سایز بزنیم هم مشاهده می‌کنیم که تویوتا پوشش پارچه‌ای مشکی رنگی را برای تمام 7 صندلی این خودرو در نظر گرفته است. صندلی‌های چرمی خلبانی هم برای این خودرو قابل سفارش است که بخشی از پکیج پریمیوم آپشنال این خودرو تلقی می‌شود.
کف پوش‌های خودرو دارای نشان TRD Sport هستند.سکوئیا 2018 هم مانند خودروی تاندرا، دارای ویژگی‌های ایمنی فعال است. این سیستم شامل مواردی مانند LDA، PCS، DRCC و AHB است. همین طور تمامی تیپ‌های سکوئیا که به‌روز شده‌اند به صورت استاندارد دارای صفجه آمپر جدید با یک نمایشگر 4.2 اینچی هستند که می‌تواند وضعیت سیستم ایمنی تویوتا و اطلاعات سیستم صوتی را نشان دهد.قرار است تویوتا سکوئیای 2018 با هشت رنگ مختلف به قابل سفارش باشد که از میان آن‌ها سه رنگ آبی مروارید، قرمز و مشکی متالیک نیمه شب، جدید هستند. رنگ‌های قبلی هم عبارت‌اند از خاکستری متالیک مغناطیسی، سوپر سفید، قرمز آتشین و نقره‌ای متالیک آسمانی.احتمال زیادی وجود دارد که مدل TRD Sport تویوتا تاندرا و سکوئیا 2018 در سپتامبر سال میلادی جاری به نمایندگی‌های فروش راه یابند.