SCG003S برای شکستن رکورد نوربرگ‌رینگ حمله‌ور می‌شود.

کمپانی اسکودریا کامرون‌گلیکنهاوس قصد دارد خودروی خیابانی جدید خود را در نمایشگاه خودروی ژنو در معرض نمایش قرار دهد. این کمپانی ادعا می‌کند که خودروی SCG003S سریع‌ترین خودروی خیابانی در پیست خواهد بود. Scuderia Cameron Glickenhaus یا اسکوردیا کامرون گلیکنهاوس که یک شرکت ایتالیایی است قرار است اولین محصول خود که SCG003S نام دارد را در نمایشگاه خودروی ژنو به معرض نمایش در آورد. سازندگان این خودرو مدعی هستند که SCG003S  پیست نوربرگرینگ را در زمان 6 دقیقه و 30 ثانیه یک دور کامل طی خواهد کرد. زمان اعلام‌شده، 27 ثانیه کمتر از رکورد قبلی است که توسط پورشه 918 اسپایدر به دست آمده بود. علوه بر این گفته می شو که این خودرو به عنوان سریع‌ترین خودروی جاده‌ای جهان، در عبور از پیچ‌ها با نیروی خالص رو به پایین ۷۰۰ کیلوگرم در سرعت ۲۵۰ کیلومتر بر ساعت است. فشار SCG003S سر پیچ‌ها بیشتر از 2g می‌شود.
خودروی SCG003S به صورت کاملا دست‌ساز توسط شرکت Manifattura Automobili Torino یا MAT ساخته می‌شود. این خودرو دارای یک پیشرانه ی 4.4 لیتری 8 سیلندر است که می‌تواند قدرتی معادل 800 اسب بخار را همراه با گشتاور 850 نیوتون‌متری ایجاد کند. این پیشرانه قادر است SCG003S را در زمانی کمتر از 3 ثانیه از حالت سکون به سرعت 100 کیلومتر در ساعت برساند. حداکثر سرعت برای این خودرو در محدوده‌ی 350 کیلومتر در ساعت قرار دارد. گیربکس 7 سرعته ی دستی SCG003S قدرت تولیدشده را به وسیله‌ی دنده‌ها پشت فرمان و به صورت الکتروپنوماتیک به چرخ‌های خودرو انتقال می‌دهد.
بدنه‌ی این خودرو به طور کامل از فیبر کربن ساخته شده است. ظاهر اتاق این خودرو نیز باهدف کاهش مقاومت در مقابل هوا، به صورت کاملا استاندارد طراحی شده است. با این وجود شکل باله‌های عقب به طور کلی تغییر کرده است و در مقایسه با مدل SCG003C دارای طراحی ساده‌تری است. حرف C به‌کاررفته در مدل SCG003CC نشان‌دهنده‌ی مسابقه‌ای بودن این خودرو است. این مدل از این خودرو هم در نمایشگاه خودروی ژنو به نمایش در خواهد آمد.
حال که از مدل C صحبت کردیم خوب است بدانید، لولاهای درب این مدل خیابانی وام گرفته از برادر مخصوص پیست این خودرو است. این طراحی الهام گرفته از مسابقات لمانز است و دارای مکانیزم امنیتی خروج اضطراری نیز می‌باشد. شرکت سازنده‌ی SCG003S، اسکودریا کامرون گلیکنهاوس ادعا می‌کند، سخت‌گیرانه‌ترین استانداردهای ایمنی مربوط به فدراسیون بین‌المللی اتومبیل‌رانی در این خودرو رعایت شده است. 
شرکت سازنده جهت توقف ابر خودروی SCG003S دیسک‌های کربوسرامیکی سفارشی‌ای به‌کاربرده است که توسط شرکت Brembo ساخته‌شده‌اند این دیسک‌ها در کنار کالیبرهای 6 پیستونه در قسمت جلو و کالیپرهای 44 پیستونه در عقب به‌کاربرده شده‌اند.
SCG003S ضمن برخورداری از همه‌ی تکنولوژی‌های عملکرد محور مخصوص خود، از یک فضای داخلی ارگونومیک نیز برخوردار است؛ راننده‌ی این خودرو و همین طور سرنشین جلویی آن می‌توانند به آسانی تمامی کنترلر ها مانند نمایشگر تغییر وضعیت جاده، بارانی، رفاهی و اسپرت دست یابند. علاوه بر این یک نمایشگر مجزا هم برای کنترل کشش، 2 نمایشگر برای دوربین عقب و یک نمایشگر برای نمایش اطلاعات ضروری نیز بر روی داشبورد خودرو قرارگرفته‌اند. یک کنسول مرکزی هم با برخورداری از دکمه‌های مخصوص سیستم قفل مرکزی درها، تهویه‌ی هوا، خطر و چراغ‌ها برای خودرو در نظر گرفته شده است.
برای سرنشینان این امکان وجود دارد که ارتفاع عقب و جلوی این خودرو را قبل از رسیدن به سرعت 48 کیلومتر در ساعت به دلخواه خود تغییر دهند. این بدین معنی است که افراد می‌توانند SCG003S را مانند بقیه‌ی ابر خودروها هدایت کنند. به نظر می‌رسد با این اوصاف قیمت این خودرو به بیش از یک میلیون دلار برسد البته باید به این موضوع توجه کنید که با این هزینه قرار است یک ابر خودروی آئرودینامیک را خریداری کنید که بسیار عالی است.