تخفیف‌های استثنایی در شرایط جدید فروش خودروی نیسان

نماینده‌ی رسمی فروش و خدمات پس از فروش شرکت ژاپنی نیسان در ایران، شرکت جهان نوین آریا، اقدام به فروش 60 روزه‌ی خودروهای نیسان ایکس‌تریل و نیسان جوک نموده است. بر اساس این شرایط فروش جدید که با تخفیف‌هایی استثنایی همراه است، خریداران می‌توانند هزینه‌ی خرید اتومبیل خود را طی 3 مرحله پرداخت کنند و علاوه بر آن از تخفیف‌های نقدی قبل ملاحظه‌ای هم برخوردار شوند.در این شرایط می‌توان نیسان ایکس‌تریل را به صورت نقدی خریداری کرد و طی مدت زمان 60 روز تحویل گرفت درحالی‌که یک تخفیف 15 میلیون تومانی هم برای خریداران در نظر گرفته شده است. خریداران می‌توانند تحت این شرایط مبلغ 88 میلیون تومان را در زمان ثبت‌نام پرداخت کنند، سپس 80 میلیون تومان را 30 روز پس از ثبت‌نام بپردازند و در نهایت 60 روز پس از ثبت‌نام، 65 میلیون تومان باقی‌مانده را پرداخت کنند.
در شرایط فروش اقساطی نیز مشتریان می‌توانند از 6 میلیون تومان تخفیف برای خرید خودرو بهره‌مند شود. بر اساس اعلام شرکت جهان نوین آریا، در شرایط فروش به صورت اقساطی خریداران طی 2 مرحله و با پرداخت 72 میلیون تومان در موقع ثبت‌نام و 70 میلیون تومان 30 روز پس از ثبت‌نام و با 100 میلیون تومان وام فعال بدون بهره، صاحب این خودرو شوند.تیپ‌های خودروی نیسان جوک کراس‌اوور هم که ظرف مدت 60 روز به خریداران تحویل می‌شوند دارای شرایط فروش و تخفیف‌های زیر هستند:خودروی نیسان جوک در نسخه‌ی اسپرت شامل 4 میلیون تومان تخفیف می‌شود. هزینه‌ی خرید این خودرو در 3 مرحله پرداخت می‌شود: 72 میلیون توان در زمان ثبت‌نام، 50 میلیون تومان چک با سررسید 30 روزه و 46 میلیون تومان چک با سر رسید 60 روزه. با توجه به این که قیمت این خودرو 172 میلیون تومان است، در این شرایط 4 میلیون تومان تخفیف ارائه می‌شود.خودروی نیسان جوک تیپ پلاتینیوم نیز که قیمت آن 145 میلیون تومان است، با یک تخفیف 3.5 میلیون تومان قابل خریداری است.
این خودرو را می‌توان طی 3 پرداخت، به صورت یک پرداخت 65 میلیون تومانی در زمان ثبت‌نام، یک پرداخت 40 میلیون تومانی به صورت چک دارای سررسید 30 روزه و یک پرداخت 36 میلیون و پانصد هزار تومانی به صورت چک دارای سررسید 60 روزه انجام می‌شود.خودروی نیسان جوک تیپ اسکای‌پک نیز با قیمت 127 میلیون تومان به فروش می‌رسد که در این شرایط برای آن یک تخفیف 3 میلیون تومانی در نظر گرفته شده است. خرید این خودرو با سه پرداخت 47 میلیون تومانی در موقع ثبت‌نام و یک چک 40 میلیون تومانی با سررسید 30 روزه و چک دیگری بت سررسید 60 روزه به مبلغ 37 میلیون تومان، امکان‌پذیر است.گفتنی است بر اساس آیین‌نامه‌ی اجرایی مربوط به قانون حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان خودرو، نمایندگی‌ها و عرضه‌کنندگان خودرو برای فروش‌های دارای زمان زمان تحویل بیشتر از یک ماه، باید از وزارت صنعت، معدن و تجارت مجوز اخذ کنند.
بر این اساس شرکت جهان نویت آریا یکی از اولین شرکت‌هایی است که موفق شده این مجوز را از این وزارتخانه اخذ کند.لازم به ذکر است که تمام قیمت‌های عنوان‌شده در این طرح قطعی است و هیچ افزایشی تا زمان تحویل شامل آن‌ها نمی‌شود. تمامی هزینه‌ها مانند بیمه‌ی شخص ثالث، مالیات بر ارزش افزوده و هزینه‌های شماره‌گذاری نیز در قیمت اعلام‌شده در نظر گرفته شده است.امکان خرید 60 روزه‌ی این خودروها از طریق 4 شعبه از نمایندگی‌های جهان نوین آریا در شهر تهران (نیاوران، آجودانیه، میرزای شیرازی و ایرانشهر) و همین طور در 10 نمایندگی مجاز در سرتاسر کشور ممکن است.