بر اساس گفته‌های اخیر نمایندگان آرین موتور پویا که نمایندگی رسمی میتسوبیشی موتورز ژاپن است، این کمپانی در بازه‌ی زمانی اندکی شرایط خاص فروش خودروی شاسی بلند میتسوبیشی اوتلندر نوع ۳ را در نظر گرفته است. با موتوتل همراه باشید.
تحت این شرایط خاص برای فروش این خودرو، قیمتی معادل با 211.9 میلیون بر روی آن گذاشته می‌شود و فورا به مشتریان عزیز ارائه می‌گردد.
در این گونه فروش که به صورت نقدی صورت می‌گیرد، علاقه‌مندان می‌توانند از تخفیف ۴ درصدی خرید نقدیشان نیز بهره‌مند گردند. ( ۴ درصد قیمت اتومبیل)
علاوه بر آن، به منظور حفظ آسایش و راحتی طرفداران این برند اورجینال ژاپنی، ارائه و پخش این اتومبیل به صورت قسط بندی ۱۸ ماهه بدون سود و برای زمان اندکی انجام می‌شود.
طرفداران این اتومبیل ویژه و های‌کلاس ساخت ژاپن قادر خواهند بود با پرداختن 124.7میلیون تومان پول و بهره گیری از تسهیلات ۱۸ ماهه بدون پرداخت سود، هر کدام به ارزش 4.400.000 تومان، آن را بخرند.
کمپانی آرین موتور به منظور بزرگ داشت و ادای احترام به خریداران عزیز و به خاطر تعطیلات نوروزی سال ۱۳۹۶، اولین تاریخ پرداخت چک خرید قسط بندی شده را به دومین ماه از سال ۹۶ جا به جا کرده است‌.
شایان ذکر است که عرضه این اتومبیل به خریداران با اقساط ۲۴ ماهه و با سود ۱۴ درصد هم صورت می‌گیرد.
طرفداران پر و پا قرص می‌توانند به منظور آگاهی یافتن از شرایط خاص و استثنایی فروش اوتلندر تیپ ۳ و هم‌چنین بقیه انواع این برند پر طرف‌دار ژاپنی به وب سایت کمپانی آرین موتورز رجوع کنند.