ساکنان شهر لس آنجلس هر روز با بدترین ترافیک دنیا مواجه هستند. این موضوع را تحقیقات انجام شده نیز اثبات میکنند. مطابق فهرستی که وب‌سایت ترافیک جهانی INRIX تهیه کرده، لس‌آنجلس جایگاه اول دنیا را در ترافیک دارد. با موتوتل همراه باشید.

در تحقیقات گسترده‌ی صورت گرفته در 1064 شهر و 38 کشور، لس‌آنجلس با 104ساعت اوج ترافیک درسال، جایگاه نخست فهرست قراردارد. وب‌سایت ترافیک جهانی این عدد را با میانگین حداکثر زمان ترافیک بر میانگین زمان رفت‌وآمد محاسبه کرده که لس‌آنجلس در بالاترین جایگاه قرارگرفته است.

پس از این شهر، مسکو در روسیه، نیویورک سیتی، سان‌فرانسیسکو، بوگوتا و کلمبیا به ترتیب رتبه‌های بعدی را به‌دست آورده‌اند. شلوغ‌ترین شهر ایالات‌متحده پس از سان‌فرانسیسکو، آتلانتا با رتبه ۸ است و بعدازآن میامی در فلوریدا و بعد واشنگتن دی.سی. به ترتیب رتبه ۱۰ و ۱۳ هستند.

لس‌آنجلس بیشتر از 15 میلیون نفر جمعیت دارد که حدود 84 درصدشان درلانگ بیج یا آناهام مترو ساکن هستند و برای رفت‌وآمد خودروهای شخصی خود را ترجیح می‌دهند.

در این لیست نامی از شهر تهران برده نشده اما برای دیدن آمار ترافیک سایر شهرهای دنیا می‌توان به وب‌سایت موسسه‌ی INRIX مراجعه نمود. در ادامه‌ی مطلب جدول 25 شهری که بیشترین ترافیک را دارند خواهیم دید.