کمپانی هیوندای این‌بار برای معرفی جدیدترین خودروی خود از روشی جدید استفاده کرده که قبلا از ارائه‌ی آن به‌صورت فیس لیفت، از طراحی‌های کاغذی‌اش رونمایی کرده بوده است. با موتوتل همراه باشید.

در این طراحی نمای کل پشت و جلوی خودرو مشخص است. پیش از این، سایر پیش‌نمایش‌هایی که توسط کمپانی‌های مختلف صورت می‌گرفت شامل یک تصویر تاریک با برخی خطوط روشن و یا نمایش تنها بخشی از خودرو می‌بود اما شرکت هیوندای سنت‌شکنی کرده و با نمایش طرح‌های کاغذی سوناتای جدید، به‌طور‌کامل نمای پشت و جلوی آن را نشان داده است. با مشخص شدن نمای کلی سوناتای جدید می‌بینیم که این مدل هم از نسل جدید طراحی هیوندای بهره برده است. جلوپنجره‌ای شش ضلعی و بزرگ، چراغ‌های مورب ال‌ای‌دی و ورودی‌های هوا در طرفین سپر قرار گرفته‌اند. قسمت پشتی خودرو اما طراحی نو و زیبایی دارد. خروجی اگزوز در طرفین سپر جای گرفته و شکل چراغ‌های عقب نیز کاملا عوض شده و بی‌شباهت به چراغ عقب لامبورگینی نیست.

از  دیگر نکات قابل توجه در این پیش‌نمایش می‌توان به تایید وجود نسخه‌ای اسپرت به‌نام توربو اشاره کرد که شکلی تهاجمی و اسپرت خواهد داشت. یعنی قرار است چراغ‌های جلو تاریک‌تر، جلوپنجره‌ای مشکی با زنبوری‌های متفاوت داخلی و ورودی‌های هوای اطراف سپر بزرگتر باشند. چراغ‌های خطر عقب هم قرار است مشکی باشند و سیستم اگزوز طرحی اسپرت پیدا کند و همینطور یک دیفیوزر نسبتا بزرگ  زیر سپر عقب و مابین خروجی‌های اگزوز دیده شود.

هنگامی که درباره‌ی یک محصول پیش‌نمایش صورت می‌گیرد اطلاعات فنی دقیقی از آن منتشر نمی‌شود و باید تا زمان انتشار رسمی این دو مدل صبر کنیم تا ببینیم کمپانی هیوندای چه کاری برای متفاوت کردن این دو مدل در بخش فنی انجام داده است.